فرنگی کاران ایران به دو مدال طلا و یک برنز دست یافتند


به گزارش روز شنبه ایرنا؛ این رقابت ها از امروز با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست، در شهر «گیور» مجارستان آغاز شد که محسن حاجی پور و یوسف قادریان در اوزان 63 و 82 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند و علی ارسلان در وزن 72 کیلوگرم نیز به مدال برنز رسید.
** نتایج کشتی گیران ایران در روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:
* وزن 63 کیلوگرم، محسن حاجی پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم تاماس از صربستان را مغلوب کرد و در دور بعد مقابل وانچا از کشور مجارستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.
او در دیدار فینال با نتیجه 3 بر 2 حسین محمد از کشور مصر را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.
* وزن 72 کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل فریتچ از مجارستان به برتری رسید، اما در دیدار نیمه نهایی مقابل اتلینگر از کرواسی مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.
وی در این دیدار با نتیجه 14 بر 3 ژانگ از چین را شکست داد و به مدال برنز رسید.
* وزن 82 کیلوگرم یوسف قادریان در دور اول پولیوادوف از قزاقستان را شکست داد و سپس عزیزبیکوف از قرقیزستان را برد و به فینال راه یافت.
قادریان در دیدار فینال پیتر باکسی (قهرمان جهان 2014) از کشور مجارستان را با نتیجه 6 بر 3 از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.
فردا (یکشنبه) در روز دوم این مسابقات، محمد فقیری و رضا عباسی در وزن 60 کیلوگرم، محمدرضا گرایی و حامد تاب در وزن 67 کیلوگرم و مهدی فلاح در وزن 87 کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
شبد**ورزشی**3783**1379

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *