فرنگی‌کاران نوجوان حریفان جهانی خود را شناختند


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان جهان از فردا، 15 تیرماه به مدت سه روز در زاگرب پایتخت کرواسی برگزار می شود.
در وزن 48 کیلوگرم این رقابتها که 19 کشتی گیر حضور دارند، «سجاد عباس پور» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «لئونید موروز» از مولداوی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران چین تایپه و رومانی می رود.
در وزن 55 کیلوگرم «امیرحسین خوانساری» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با «فافه یانا» از گینه بیسائو کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این کشتی در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و رومانی مبارزه می کند که در این وزن 24 نفر حضور دارند.
در وزن 65 کیلوگرم که 30 کشتی گیر حضور دارند، «حسین قاسمی» با «الحراتی» از عربستان دیدار می کند و در صورت پیروزی بر حریف خود در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران اوکراین و اسلواکی می رود.
در وزن 80 کیلوگرم «محمد ناقوسی» در دور اول استراحت می کند و در دور بعد به مصاف «امیرخان تسوچویف» از روسیه خواهد رفت که در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران هلند و قزاقستان مبارزه می کند، در این وزن 33 نفر حضور دارند.
در وزن 110 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، «محمدرضا عبدیان» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «توماس واورزینسکی» از لهستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران جمهوری آذربایجان و هند می رود.
مسابقات پنج وزن نخست، فردا (جمعه) پس از وزن کشی از ساعت 13 (به وقت ایران) آغاز می شود و تا مشخص شدن نفرات حاضر در دیدار فینال ادامه خواهد داشت و مسابقات رده بندی و فینال نیز روز شنبه برگزار خواهد شد.
مسابقات پنج وزن دوم این رقابتها نیز روزهای شنبه و یکشنبه، 16 و 17 تیرماه برگزار می شود.
ورزشی**1067**1055

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *