عصبانیت بازیکن پیکان از دست داور؛حلالش نمی‌کنم


عصبانیت بازیکن پیکان از دست داور؛حلالش نمی‌کنم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تساوی 0-0 پیکان مقابل استقلال خوزستان امیدهای این تیم را برای کسب سهمیه آسیا تقریبا از بین برد و این تیم دیگر شانس زیادی برای حضور در جمع بالانشینان ندارد.

ضرر پیکان از این بازی فقط از دست دادن دو امتیاز نبود بلکه آن ها محمد صادق بارانی،هافبک تاثیر گذار تیمشان را هم به دلیل اخراج از دست دادند. بارانی که دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال تهران را هم از دست داده، بسیار از عملکرد داور شاکی بود و در این خصوص گفت:« متأسفم نمی‌دانم چه بگویم. در صحنه کارت اول من نه توپ را زدم و روی کارت دوم هم شیخ‌ویسی خودش را به من زد و من فقط از کنار او گذشتم. حتی خود این بازیکن در پایان بازی از من عذرخواهی کرد. باید برخوردی باشد که داور خطا بگیرد،‌ او فقط خودش را به من زد و در پایان بازی گفت از بابت این کارم معذرت می‌خواهم هر داوری که می‌خواهد مجوز ان ‌اف سی را برای او بگیرد در مسابقه ما انتخاب می‌کند. چه بگویم اگر هم حرفی بزنم محروم می‌شوم. »

بارانی در پایان گفت:« به هر حال تیم ما نیاز به پیروزی داشت از طرفی دیگر ما تیم‌هایی که هوادار نداریم منتظر بازی استقلال و پرسپولیس هستیم تا خودمان را نشان دهیم متأسفانه داور این فرصت را از من گرفت و در بازی بعدی محروم هستم. من و خانواده‌ام داور را حلال نمی‌کنیم. »

 

254 41

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *