عبدولی با قدرت شروع کرد


به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای 3 تا 7 آبان ماه در سالن لازلو پاپ بوداپست مجارستان برگزار می شود که در روز نخست، مسابقات مقدماتی چهار وزن 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم برگزار خواهد شد.
در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک در دور نخست ادگار بابایان دارنده مدال نقره اروپا از لهستان را در با ضربه فنی شکست داد. وی در دور دوم به مصاف لاشا گوبادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان می رود.
در این وزن 26 نفر حضور دارند که در گروه عبدولی، رفیق حسین اف قهرمان اروپا از آذربایجان، ماکسیم مانوکیان قهرمان جهان از ارمنستان و امره کوش دارنده مدال برنز جهان از ترکیه از کشتی گیران مطرح این وزن هستند.
مسلم نادری خادم فرنگی کار وزن 55 کیلوگرم در نخستین مبارزه خود در رقابت های جهانی مجارستان با نتیجه یک بر 6 مغلوب نوگزاری تسوروتسومیا دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان شد و برای کسب مدال برنز باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد.
محمدعلی گرایی فرنگی کار وزن 72 کیلوگرم ایران و دارنده مدال برنز جهان در نخستین مبارزه خود با نتیجه 3 بر یک دائه کیون پارک از کره جنوبی را شکست داد.
این فرنگی کار شیرازی در دور بعد با مورات داگ از ترکیه کشتی می گیرد. رسول چونایف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان، فرانک استابلر قهرمان جهان از آلمان، دمیو ژادرایف دارنده مدال نقره جهان از قزاقستان و ابوزید مانتسیگوف دارنده مدال نقره اروپا از روسیه در گروه گرایی حضور دارند.
محسن حاجی پور در مبارزه نخست 63 کیلوگرم نیز جرمن دیاز از پورتوریکو را 9 بر صفر شکست داد و دور دوم به مصاف دانیر اسماعیل اف دارنده مدال برنز اروپا از مولداوی می رود. در این وزن 27 نفر حضور دارند که در گروه حاجی پور المورات تاسمرادوف دارنده مدال برنز جهان و المپیک و قهرمان آسیا از ازبکستان حضور دارد.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *