عبدولی: با طلا از مسابقات جهانی باز می‌گردم


عبدولی فرنگی کار با تجربه اندیمشکی که حدود یک دهه سابقه حضور در ترکیب تیم های ملی کشتی را دارد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ملی پوشان از لحاظ بدنی و روحی از شرایط خوب و مساعدی برای حضور در پیکارهای جهانی بوداپست مجارستان برخوردارند.
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روز پنجشنبه هفته جاری (3 آبان) در این کشور آغاز می شود.
وی اظهار داشت: من هم با اینکه طی چند ماه گذشته در شهرستان تمرین کرده ام از شرایط مطلوبی برخوردارم. در اردوی آخر به جمع ملی پوشان اضافه شدم که تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام. البته در زمان تمرین در شهرستان با مربیان تیم ملی در ارتباط بودم و اکنون آماده حضور در مجارستان هستم تا بتوانیم از حقانیت کشتی ایران دفاع کنیم.
دارنده مدال برنز بازی های المپیک 2016 ریو در پاسخ به این پرسش که به عنوان کاپیتان تیم ملی انتظار از شما بالاست و آیا با مدال باز می گردید؟ گفت: با طلا بر می گردم و به امید خدا انتظارات را برآورده خواهم کرد.
وی همچنین در خصوص فضای حاکم بر تیم ملی کشتی فرنگی نیز گفت: خدا را شکر مشکلی نیست و همه ملی پوشان با هم دوست و برادر و از یک خانواده هستیم. گاهی ممکن است بر اثر برخی غفلت ها و اشتباهات مشکلاتی به وجود آید، ولی با بزرگ منشی این اشتباهات ختم به خیر می شود. در حال حاضر همه چیز در شرایط عالی قرار داد و همه ملی پوشان منتظرند در مجارستان به روی تشک بروند.
ملی پوشان کشتی فرنگی بامداد امروز عازم بوداپست مجارستان شدند.
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی در این رقابتها به این شرح است:
مسلم نادری خادم (55 کیلوگرم)، مهرداد مردانی (60 کیلوگرم)، محسن حاجی پور (63 کیلوگرم)، محمدرضا گرایی (67 کیلوگرم)، محمد علی گرایی (72 کیلوگرم)، پژمان پشتام (77 کیلوگرم)، سعید عبدولی (82 کیلوگرم)، حسین نوری (87 کیلوگرم)، مهدی علیاری (97 کیلوگرم) و شهاب قوره جیلی (130 کیلوگرم).
رقابت های کشتی فرنگی با مسابقات وزن های 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم در روز پنج شنبه 3 آبان ماه آغاز و رقابت های وزن های 60، 67 و 87 کیلوگرم در روز جمعه 4 آبان و مسابقات وزن های 77، 97 و 130 کیلوگرم در روز شنبه 5 آبان ماه برگزار می شود.
طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی، مسابقات هر وزن در 2 روز برگزار خواهد شد که رقابت های مقدماتی تا مشخص شدن فینالیست ها روز اول و رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال روز دوم انجام می شود.
زمان وزن کشی ساعت 8:30 تا 9 صبح به وقت محلی و مسابقات صبح 10:30 تا 15:30 و رقابت های عصر در فاصله زمانی 17 تا 21:30 انجام می شود.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *