صالحی امیری: اتفاقات دیروز کشتی، نماد غرور ملی بود


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، سیدرضا صالحی امیری با حضور در دهکده بازی ها در پالمبانگ و در بازدید از پیست روئینگ این مسابقات اظهار داشت: باعث غرور و عزت است که همه قهرمانان، مربیان، کادرفنی، سرپرستان، نصراله سجادی، ولی‌الله محمدی نصرآبادی سفیر ایران در اندونزی و همه همکاران ما در جاکارتا و پالمبانگ با تمام ظرفیت تلاش می کنند تا پرچم ایران را برافراشته کنند. این عزت و افتخار ملی است.
وی ادمه داد: دیروز ملت ایران شاهد بودند که 2 مدال خوش رنگ داشتیم و انشالله در روزهای دیگر هم خبرهای خوشی را خواهند شنید. آن چیزی که شاهد بودیم احساس نشاط، غرور و غیرت ایرانی است که در قهرمانان و جوانان ما موج می زند و این به منزله پیروزی است. پیروزی صرفاً در کسب مدال نیست، بلکه در تلاش حداکثر برای رسیدن به قله هاست.
رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: تیم روئینگ ما خوشبختانه در مسابقات مقدماتی شرایط خوبی دارد و از کادر سرپرستی، مربیگری، غلامرضا امینی رئیس فدراسیون و همکاران آن ها تشکر می کنم.
صالحی امیری اضافه کرد: از ملت ایران تقاضا دارم دعا کنند که قهرمانان آنها پرچم زیبای جمهوری اسلامی را برافراشته کنند. آن چیزی که دیشب در سالن کشتی جاکارتا اتفاق افتاد نماد غرور ملی و غیرت یک ملت بود. کشتی گیران کام ملت را شیرین کردند.
وی درخصوص پیش بینی خود از رتبه ایران در این رقابت ها نیزگفت: بارها گفته ام به جای اینکه به رتبه فکر کنیم به تلاش حداکثری فکر می کنیم چون در جام جهانی فوتبال شاهد بودید که مقام معظم رهبری چه موضع گیری زیبایی داشتند؛ بااینکه بازی را واگذار کرده بودند ایشان فرمودند که «عالی بود». آن چیزی که در جاکارتا و پالمبانگ می بینیم تلاش حداکثری است.
ورزشی **9118** 1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *