شیخ نعیم قاسم: فلسطین فروشی نیستبه گزارش پایگاه خبری “العهد”، شیخ نعیم قاسم شنبه شب اظهار داشت: با توجه به خودداری فلسطین از شرکت در کنفرانس بحرین و تحریم آن، کنفرانس مزبور از ابتدا شکست خورد و دروغگویی اعراب از جمله برخی کشورهای عرب منطقه خلیج فارس برای فلسطینیان روشن شد تا جایی که آنان مطمئن شدند این دروغگویان از آزادی فلسطین حمایت نمی کنند و متقاعد شدند فلسطین مستقل از این افراد آزاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: امکان ندارد فلسطین را به پول بفروشیم و غیرممکن است کنفرانس بحرین گامی به سوی فروش فلسطین باشد.

شیخ نعیم قاسم در ادامه گفت: هدف از معامله قرن اشغال سرزمین های فلسطین و مشروعیت بخشیدن به اشغالگری رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطین است.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود یادآور شد: ثبات امنیتی لبنان که از سال‌ها قبل برقرار است، مدیون ثبات سیاسی است و ثبات سیاسی نیز حاصل موفقیت معادله ارتش، ملت و مقاومت در اخراج دشمن صهیونیستی از جنوب در سال ۲۰۰۰ و مقابله با آن در سال ۲۰۰۶ و شکست گروه‌های تکفیری در سال ۲۰۱۷ است.

شیخ نعیم قاسم تاکید کرد: هیچ راه حل مبتنی بر اسکان فلسطینیان در لبنان را نخواهیم پذیرفت؛ زمان اسکان فلسطینیان در لبنان به سر آمده و نه امتیازات دشمن در این زمینه ما را وسوسه می کند و نه تهدیداتش ما را می‌ترساند.

معاون دبیر کل حزب الله تصریح کرد: آمریکا حامی “اسرائیل” و عامل همه بحران‌ها در منطقه است و در پس هر بحرانی دیده می شود.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *