شکست چهار فرنگی کار ایران در رقابت های کشتی امیدهای جهان


به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان در روزهای 21 تا 27 آبان ماه در شهر «بخارست» پایتخت رومانی برگزار می شود.
مسابقات اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی امروز (دوشنبه) از ساعت 12 به وقت ایران آغاز شد.
در وزن 55 کیلوگرم «رضا خدری» در همان دور نخست با نتیجه 4 بر صفر مغلوب «بالبایی دوردوکوف» از قرقیزستان شد و باید منتظر باشد تا در صورت راهیابی حریفش به فینال در جدول بازنده ها به کار خود ادامه دهد.
در وزن 63 کیلوگرم «میثم دلخانی» در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر از سد «ایهور بلیاک» از بلاروس گذشت و در دور دوم هم با نتیجه 5 بر 4 از «ممدوف» از جمهوری آذربایجان را پشت سر گذاشت و به جمع چهار نفر برتر راه یافت. دلخانی فرنگی کار شیرازی کشورمان برای حضور در فینال به مصاف «اندو» از ژاپن می رود.
در وزن 77 کیلوگرم «سید محمد چوبچیان» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 14 بر 6 مغلوب «ساجان» از هند شد. وی برای ادامه کار باید منتظر حضور این حریف در فینال باشد.
در وزن 87 کیلوگرم «مهدی فلاح» فرنگی کار اهل شهرری در دور نخست «اینوت کاراس» از رومانی را با نتیجه 13 بر 4 شکست داد، اما در دور بعد با نتیجه 5 بر 3 مغلوب «قاضی خلیل اف» از روسیه شد و او هم برای ادامه کار و برای کسب مدال برنز باید منتظر حضور این فرنگی کار روسی در فینال باشد.
در وزن 130 کیلوگرم نیز «علی اکبر یوسفی» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 4 بر یک مغلوب «زویادی پاتاریدزه» قهرمانان جوانان جهان و دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از گرجستان شد.
تمامی کشتی گیرانی که نمایندگان کشورمان مقابل آنها مغلوب شده اند در دیدار نیمه نهایی حضور دارند.
رقابت های نیمه نهایی پنج وزن نخست از ساعت 19:30 امروز آغاز می شود.
ورزشی**1067**3783**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *