شکست معامله قرن درس عبرتی برای استکبار جهانی استآیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر افزود: شسکت نشست معامله قرن نقشه‌ها و دسیسه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی برای به تاراج بردن سرزمین‌های اشغالی فلسطین را افشا کرد.

وی بیان کرد: نشست بحرین دوستان و دشمنان واقعی ملت فلسطین را به جهانیان معرفی کرد.

صفایی بوشهری اضافه کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی در یک برنامه ریزی پیچیده در تلاش بودند با پرداخت پول سرزمین‌های فلسطین را به غارت ببرند اما با موضع گیری ها، روشنگری‌ها و تحریم‌های نشست معامله قرن از سوی مسلمان و همه آزادی خواهان این نشست به نتیجه نرسید.

وی یادآور شد: این اقدام مسلمانان و همه آزادایخواهان جهان در مقابله با خواسته استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نشان داد نابودی اسرائیل و آمریکا نزدیک است.

صفایی بوشهری با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با مسئولان قوه قضائیه گفت: ملت ایران مظلوم ولی مقتدر است و ظلم و ستم زیادی در طول تاریخ بر این ملت روا داشته شد اما انقلاب اسلامی آمد و این ظلم‌ها را از بین برد.

وی ادامه داد: به همین دلیل ظالمان جهان استکبار و استعمار همواره در قالب اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و علمی به ملت ایران ظلم‌های مختلفی روا داشتند اما این ملت با رهبری‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تاکنون مقتدرانه در مقابل آنها ایستادگی کرده است.

صفایی بوشهری گفت: نپذیرفتن پیام رئیس جمهوری آمریکا از سوی رهبر معظم انقلاب و بمباران پهپاد آمریکایی بیانگر اقتدار رهبر معظم انقلاب و ملت ایران است.

وی تاکید کرد: ملت ایران با وجود همه ظلم‌هایی که استکبار جهانی بر علیه جمهوری اسلامی روا می‌دارد اما همواره پای انقلاب خود ایستادند و اجازه تعدی به دشمن را نمی‌دهند.

صفایی بوشهری گفت: قوه قضائیه نماد و مظهر قانونمداری و عدالت گستری است و همه مردم امیدشان به این قوه است نکند عملکرد قضات مهم و با ارزش به خاطر عده معدودی زیر سوال برود.

وی برضرورت تکریم ارباب رجوع و خوش رفتاری و صبوری دستگاه قضا با مردم و اجرای منویات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به گرمای هوا گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد میزان مصرف برق در استان بوشهر در چند روز اخیر در وضعیت قرمز قرار گرفته به همین دلیل مردم در رعایت الگوی مصرف برای جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی تاکید کرد.

وی همچنین بر ضرورت توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی با هدف کنترل تصادف‌ها و پیشگیری از مرگ و میرها در محوره ای ارتباطی استان تاکید کرد.

۶۰۴۷/‏۶۰۴۵

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *