شهنازی: سهراب مرادی در بهترین وضعیت روحی قرار دارد


به گزارش ایرنا، نشست ستاد عالی بازی های المپیک صبح امروز به ریاست مسعود سلطانی فر و با حضور رییس و دبیرکل کمیته ملی المپیک در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
شاهرخ شهنازی در پایان این نشست در خصوص مباحث مطروحه در جلسه اظهار داشت: ابتدا گزارشی از وضعیت رشته های مدال آور و شانس کسب سهمیه المپیک توسط رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی با توجه به اولویت رشته ها ارائه شد.
دبیر کل کمیته ملی المپیک ادامه داد: چون بررسی این موارد نیازمند ارزیابی دقیق موارد مالی هم هست، بنا شد با همکاری دوستان در وزارت ورزش و تخصیص بودجه سال 98 روی هر کدام از رشته ها بر اساس میزان بودجه دولت به صورت دقیق تر برنامه ها را اجرا کنیم.
شهنازی در خصوص وضعیت سهراب مرادی گفت: گزارش بسیار خوبی توسط رییس فدراسیون پزشکی ورزشی از این قهرمان بزرگ کشورمان در جلسه امروز ارائه شد. بر اساس تصمیم مدیران ارشد ورزش کشور، سهراب مرادی به آلمان اعزام شد تا بررسی های لازم برای عمل جراحی او انجام شود. خوشبختانه پس از ارزیابی 2 هفته ای که یک تیم خوب پزشکی در شهر هانوفر آلمان بر روی او انجام دادند، مشخص شد مصدومیت سهراب مرادی می تواند با روش های دیگر درمان شود و نیاز به عمل جراحی ندارد.
وی افزود: همچنین گزارشی در خصوص روند چگونگی برخورد با دوپینگ هم توسط دکتر نوروزی ارائه شد تا نظارت کامل بر ورزشکاران شانس مدال کشورمان در المپیک 2020 توکیو صورت پذیرد.
دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص گزارش ارائه شده توسط رییس فدراسیون تیراندازی در این جلسه گفت: وضعیت کنونی تیراندازی کشور و مشکلات تامین فشنگ و سلاح در این رشته پرمدال طی گزارشی بررسی شد. دورنمایی از برنامه های فدراسیون تیراندازی ارائه شد که اگر این برنامه ها عملیاتی و محقق شود بین 4 تا 8 سهمیه المپیک امیدواریم برای توکیو 2020 در تیراندازی کسب کنیم.
شهنازی در پایان گفت: بنا شد با تکمیل برنامه های عملیاتی فدراسیون تیراندازی طی 2 ماه آینده یک بار دیگر نشست تخصصی ستاد عالی بازی های المپیک با حضور اعضای کادر فنی تیم های ملی تیراندازی برگزار شود تا دورنمای تمام ورزشکاران شانس کسب سهمیه المپیک در این رشته جداگانه بررسی شود.
ورزشی**9128**9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *