شهردار منطقه 22: اداره شهرها بدون همراهی شورای محله میسر نیستعلی نوذرپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مطلوب مدیریت شهری اتخاذ تصمیمات به صورت محلی است افزود: اگر بدنه شورایاری‌ها از شهروندان محلات باشد، تصمیماتی که قرار است برای یک محله گرفته شود با نظر شهروندان آن اتخاذ می‌شود.

وی اظهار داشت: راهبرد اصلی پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات این است که ساختار مدیریت شهری از کف محله رشد یابد.
شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه شهروندان باید نسبت به شهر خود احساس مالکیت داشته باشند خاطرنشان کرد: عدم حضور شهروندان در نامزدی و انتخابات شورایاری‌ها باعث می‌شود افرادی که به فکر و دغدغه شهروندان محله نبوده و به نفع گروه و اقشار خاص کار می‌کنند بر سر کار بیایند.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، حضور و مشارکت شهروندان می‌تواند برای حل مشکلات شهر بسیار کارساز باشد.

نوذرپور با دعوت از نخبگان، پزشکان، هنرمندان، کارگران و عموم شهروندان در نامزدی و انتخابات شورایاری‌ها افزود: معتقدم با حضور همه اقشار، حق شهروندان بر شهر و محلات از طریق شورایاری‌ها مورد رسیدگی و پیگیری قرار خواهد گرفت.
وی از نخبگان، پزشکان، هنرمندان، کارگران و عموم شهروندان بویژه بانوان و نوجوانان برای نامزدی و شرکت در انتخابات شورایاری‌ها دعوت کرد.
تهرام/‏۹۳۵۳/‏/‏۶۱۳۹

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *