شهردار تهران خطاب به اهالی کشتی: جبران می‌کنیم


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، محمدعلی افشانی در نامه‌ای به معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، گلایه جمعی از کشتی‌گیران و مربیان تیم‌های ملی در مورد عدم استفاده از تصاویر تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان که در رقابت‌های جهانی کرواسی برای نخستین بار به صورت همزمان به عنوان قهرمانی رسیدند، را به جا دانست.
بر این اساس افشانی از شجاع پوریان معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری خواسته است تا ضرغامی (مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران) در فرصت مقتضی نسبت به جبران این موضوع اقدام کند.
جمعی از مربیان و کشتی گیران تیم های ملی 23 تیر ماه در نامه‌ای گلایه آمیز به شهرداری تهران با اشاره به قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران در رقابت های جهانی کرواسی، خواستار استفاده از تصاویر این قهرمانان در بیلبوردهای شهری شده بود.
در بخشی از این نامه آمده بود: «چه اتفاقی باید بیافتد تا با به تصویر کشیدن بزرگی و افتخار واقعی، بزرگ مردانی کوچک، از آن‌ها تجلیل شود. ما باید به مردم نشاط واقعی ببخشیم نه به قول کارشناسان امروزی نشاط‌های حبابی. از کسانی تجلیل کنیم و کسانی را تبلیغ کنیم که از جنس مردم هستند.»
ورزشی**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *