شفر نقشه موفقیت استقلال را منتشر کرد


شفر نقشه موفقیت استقلال را منتشر کرد

به این منفی نگرها لبخند بزنید و پیش بیایید

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین؛ وینفرد شفر در فاصله چند ساعت به دیدار امروز تیمش مقابل مشکی‌پوشان، پست زیر را در اینستاگرامش منتشر کرده و به نوعی حرف‌‌های تازه‌ای با هواداران استقلال در میان گذاشته است.

‹‹ هنگامی که من و همکارانم به استقلال آمدیم و تیم را تجزیه و تحلیل کردیم، پتانسیل زیادی را دیدیم و چندین اهداف را تعریف  کردیم. یکی از آن اهداف، رفتن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بود. ما این را به دست آوردیم – بعضی مردم به ما اعتقاد ندارند، به استقلال اعتقاد ندارند،  اما آنها نمی توانند مانع ما شوند. برای موفقیت، باید این نگاه منفی را نادیده بگیرید. شما باید لبخند بزنید و حتی سخت تر کار کنید و این کار ماست.
از همه شما متشکرم، شما عالی بودید و همه از حمایت فوق العاده شما قدردانی می کنند. شما جوی را ایجاد کرده اید که بعضی اوقات به ما بال می دهد. من به باشگاه توضیح دادم که ما باید با همدیگر باشیم، باید مراقب باشیم، زیرا ما در حال حاضر در خطرناک ترین مرحله – مرحله موفقیت آمیز هستیم. این مراحل را چندین بار تجربه کردم – به من اعتماد کنید، من می دانم که من در مورد آن صحبت می کنم. اکنون، با موفقیت ما و توجه ملی و بین المللی، با محبوبیت، باید برای مقابله با افراد حسود و افراد حریص آماده باشیم. افرادی که نمی توانند موفقیت ما را تحمل کنند و می خواهند آن را از بین ببرند و افرادی که همه کارها را انجام می دهند. برای ادامه راه موفقیت، باید این منفی را نادیده بگیرید، باید لبخند بزنید و حتی سخت تر کار کنید، و این کار ماست. ››

 

43257

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *