شش آزادکار ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش ایرنا، مسابقات وزن های 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد روز 28 مرداد و رقابت های وزن 125 کیلوگرم روز 29 مرداد برگزار می شود.
مراسم وزن کشی این مسابقات فردا ساعت 9 تا 10:30 صبح به وقت محلی در روز مسابقات انجام می شود.
این مسابقات از ساعت 13 تا 17 و 19 تا 21 به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا بر روی 2 تشک برگزار خواهد شد.
امسال رقابت های کشتی بازی های آسیایی نسبت به دوره گذشته در هر رشته آزاد و فرنگی در یک وزن کمتر و مجموعا در شش وزن المپیکی برگزار می شود.
نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 57 کیلوگرم که 18 نفر حضور دارند «رضا اطری» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف نماینده کشور نپال می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده نماینده کشور فیلیپین و «محمودجان شاوکاتوف» دارنده مدال نقره آسیا از کشور ازبکستان خواهد رفت.
در گروه اطری «ساندیپ تومار» قهرمان آسیا از هند، «بخبایار اردنبات» دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از مغولستان و «کیم سئونگ گئون» از کره جنوبی حضور دارند.
در وزن 65 کیلوگرم «مهران نصیری» در دور نخست به مصاف «یرلان بک کاتای» دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از چین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان نماینده افغانستان و «آیبک عثمان اف» از قرقیزستان می رود. «لی سئونگ چول» دارنده مدال نقره آسیا از کره جنوبی، «دایچی تاکاتانی» دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن و «سایاتبک اوکاسوف» از قزاقستان در گروه نصیری حضور دارند. در این وزن 21 نفر شرکت کرده اند.
در وزن 74 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند «مصطفی حسین خانی» در دور نخست به مصاف کشتی گیری از کشور بنگلادش می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با نماینده کشور ترکمنستان کشتی می گیرد.
«بکزاد عبدالرحمن اف» دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان، «آدام باتیروف» آزادکار روسی الاصل بحرین و دارنده مدال طلای آسیا، «یوهی فوجینامی» دارنده مدال برنز جهان از ژاپن و «مانداراخان گانزوریک» دارنده مدال برنز جهان و نقره آسیا از مغولستان در گروه حسین خانی حضور دارند.
در وزن 86 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند «حسن یزدانی» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با حریفی از اندونزی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران کامبوج و هند می رود.
در وزن 97 کیلوگرم «علیرضا کریمی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «تاکشی یاماگوچی» از ژاپن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده «ماسام خاطری» از هند و برنده کشتی میان «یانگ چائو کیانگ» از چین و «ماگومد ابراگیم اف» دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان آسیا از کشور ازبکستان کشتی می گیرد. در این وزن 13 نفر حضور دارند.
در وزن 125 کیلوگرم که 13 نفر شرکت کرده اند، «پرویز هادی» در دور نخست با «سومیت» از هند کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده «نوبویوشی آراکیدا» از ژاپن و «اولگ بولتین» از قزاقستان می رود.
«داوید مودزمانشویلی» دارنده مدال نقره المپیک، برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان، و «زولبو ناتساگسورن» دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان در گروه هادی قرار دارند.
پرویز هادی آزادکار وزن 125 کیلوگرم نیز روز دوشنبه به مصاف رقبا خواهد رفت.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *