شاهد شدیدترین کم لطفی‌ها به ورزش کشتی هستیم


به گزارش ایرنا، «حسن یزدانی» امروز شنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: شاد کردن دل مردم مهمترین وظیفه ما کشتی گیران است و قدردان حمایت های آنها هستیم.
وی در خصوص مطلب انتقادی که امروز منتشر کرد، اظهار داشت: متن منتشر شده، درد دل تمام کشتی گیران تیم های ملی است که تعدادی از آنها باید ظرف چند روز آینده در بازی های آسیایی به میدان بروند که امیدوارم گوش شنوایی برای صحبت های ما باشد.
دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2016 ریو تصریح کرد: البته دغدغه های کشتی گیران از طریق نامه به رییس محترم جمهوری ارسال شد و منتظر دریافت پاسخ هستیم. انتظار داریم همانگونه که کشتی پرچم ایران را در سرتاسر دنیا به اهتزاز در می آورد و باعث شادی دل مردم می شود، مسوولان نیز حداقل انتظارات آن ها را برآورده کنند.
وی تصریح کرد: تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان با توجه به قرعه های سخت و مشکلات بین المللی با تمامی دغدغه های موجود پس از 22 سال و خارج از خانه قهرمان جهان شد، که این قهرمانی را به آنها و کادر فنی تبریک می گویم، اما به طور قطع، آینده سازان کشتی کشور نیاز به حمایت و دیده شدن دارند که متاسفانه در سکوت و مظلومانه وارد کشور شدند.
قهرمان المپیک و جهان در پایان خاطرنشان کرد: با تمام وجود به مردم وطنم ادای احترام می کنم که همواره حمایت های بی دریغشان شامل حال افتخار آفرینان ورزش ملی کشور بوده و هست.
یزدانی گفت: با خودم عهد کرده ام تنها به افتخارآفرینی برای ملت و مملکت عزیزم بیاندیشم اما متاسفانه اکنون شاهد بی سابقه ترین و شدیدترین کم لطفی ها از جانب افرادی هستیم که به جای داشتن نگاهی برابر به تمامی ورزشکاران، نگاهی تبعیض آمیز دارند.
بعد از مراسم تجلیل از قهرمانان با حضور ریاست جمهوری که اول خرداد ماه برگزار شد، به قهرمانان و مدال آوران حواله های سکه طلا پرداخت شد که قیمت سکه بعد از آن افزایش یافت و این امر مشکلاتی را برای فدراسیون کشتی برای تهیه سکه 300 مدال آور این فدراسیون ایجاد کرد.
ورزش**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *