سه پیروزی تیم منتخب کشتی ایران در روز نخست


به گزارش خبرنگار ایرنا در مسکو، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام الروسا روزهای دهم و یازدهم آذرماه، در شش وزن المپیکی و به طور تیم به تیم در شهر مسکو روسیه برگزار می شود.
در کشتی آزاد تیم های روسیه، ایران، گرجستان، آذربایجان و ازبکستان و در کشتی فرنگی نیز تیم های روسیه، گرجستان، آذربایجان و ازبکستان به این مسابقات دعوت شده اند.
تیم کشتی آزاد ایران امروز در نخستین مسابقه خود در رقابت های جام الروسا روسیه با نتیجه پنج بر یک از سد تیم آذربایجان گذشت. نادر حاج آقانیا (57 کیلوگرم)، پیمان بیابانی (65 کیلوگرم)، احمد بذری(86 کیلوگرم)، عباس فروتن(97 کیلوگرم) و یدالله محبی(127 کیلوگرم) نفرات پیروز تیم ایران در این مسابقه بودند و تنها امیر حسین کاووسی (74 کیلوگرم) نتیجه را واگذار کرد.
ملی پوشان کشتی آزاد ایران پس از استراحت در دور دوم، در دور سوم به مصاف ازبکستان رفتند که با نتیجه پنج بر یک به پیروزی رسیدند.
بیابانی، کاوسی، بذری، فروتن و محبی نفرات پیروز تیم ایران در این مسابقه بودند و تنها حاج آقا نیا نتیجه را واگذار کرد.
تیم ایران در سومین دیدار خود برابر روسیه قرار گرفت که هر یک موفق به کسب سه پیروزی شدند اما تیم ایران با امتیاز 14 مقابل 10 امتیاز روسیه برنده این دیدار شد.
در این دیدار نادر حاج آقانیا، پیمان بیابانی و امیرحسین کاووسی شکست خوردند و احمد بذری (10 بر صفر)، عباس فروتن (11 بر 4) و یدالله محبی (برنده با ضربه فنی) حریفان خود را شکست دادند.
تیم ایران فردا (یکشنبه) در دور پنجم به مصاف گرجستان می رود.
نتایج دیدار تیم ایران مقابل تیم روسیه به شرح زیر است:
57 کیلوگرم: آرجان تیوترین، برنده 10- نادر حاج آقا نیا 7
65 کیلوگرم: ناچین کولار، برنده 5- پیمان بیابانی صفر
74 کیلوگرم: نیکیتا سوچکوف، برنده 8- امیرحسین کاووسی 5
86 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 10- اسلاویک نانیف صفر
97 کیلوگرم: عباس فروتن، برنده 11- زین اله کوربانوف 4
125 کیلوگرم: یداله محبی، برنده – ماگومدحاجی نوراسولوف
ورزشی ** 1067 ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *