سه نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی کشتی آزاد راه یافتند


به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان از صبح امروز (دوشنبه) با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر زاگرب کرواسی آغاز شد که تاکنون سه نماینده کشورمان توانسته اند با شکست حریفان خود در مرحله نیمه نهایی حضور یابند.
بر اساس اعلام فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر اعلام شد :
در وزن 48 کیلوگرم «مهدی ویسی» در دور نخست مقابل ویپول تورات از هند با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور بعد در مصاف با آلین سیورسی از مولداوی، وی را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد. ویسی در مرحله بعد مقابل علی حسن امیرلی از آذربایجان با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.
در وزن 55 کیلوگرم «سجاد گودرزی» در دور اول با نتیجه 10 بر صفر وادیل بریگول از مولداوی را شکست داد. وی در دور بعد مقابل فرهات کلیچ از ترکیه با نتیجه 7 بر 5 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر ترک در مرحله یک چهارم نهایی، گودرزی از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 65 کیلوگرم «محمد کریمی» در دور نخست کریستوفوروس لویزیدیس از یونان را با نتیجه 12 بر 2 مغلوب کرد. وی در دور بعد سولدوخو اولونبایار از مغولستان را با نتیجه 10 بر صفر از پیش رو برداشت. کریمی در دور بعد مقابل ساتو ماساکی از ژاپن با نتیجه 6 بر 5 به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل توران بایراموف از آذربایجان قرار می گیرد.
در وزن 80 کیلوگرم «محمدرضا قیاسی» در دور اول مقابل باتماگنای انختوشین از مغولستان با نتیجه 9 بر 2 به پیروزی رسید. وی در دور بعد آبه ادوارد اسد از آمریکا را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد. قیاسی در دور بعد جاشوا موردین از آلمان را با نتیجه 12 بر صفر مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، حریف وی در این مرحله سعداله آگایف از آذربایجان است.
در وزن 110 کیلوگرم «امیرحسین زارع» در دور اول مقابل کیانگ لی از چین با نتیجه 11 بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور سوم استویان یوردانوف از بلغارستان را با نتیجه 10 بر صفر از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. زارع در این مرحله به مصاف اسلام اصلان گریویچ از آذربایجان می رود.
ورزشی ** 1528 **1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *