سرپرست فدراسیون کشتی: طرفدار هیچ نامزد انتخاباتی نیستم


به گزارش ایرنا، نعمتی در این جلسه با اشاره به جایگاه بالای ورزش کشتی در کشور گفت: از اینکه این مسئولیت سنگین بر عهده من گذاشته شد قلبا خوشحالم اما در فکر و ذهنم نه. عزیزان بسیاری هستند که در کشتی بودند و می توانستند این کار را انجام دهند، ولی در هر صورت به عنوان عضوی از جامعه کشتی که سوابق اندکی هم در این رشته پرافتخار دارم، این مسئولیت بر عهده من گذاشته شد.
سرپرست فدراسیون کشتی ادامه داد: در مدت حضورم در فدراسیون کشتی، برنامه ها باید طبق روال پیش برود و هیچ اردویی نباید تغییر کند و کاستی در کار نباشد. اعزام ها و برنامه ها باید طبق تقویم فدراسیون انجام شود و همه باید کمک کنیم کار کشتی پیش برود، چراکه ما مسابقات سخت جهانی و گزینشی المپیک را پیش رو داریم.
وی در مورد انتخابات فدراسیون کشتی گفت: هنوز احراز صلاحیت ها مشخص نشده است اما ازکاندیداهای محترم می خواهم که وارد فضای حاشیه ای نشوند، چراکه برخی از کارهای خارج از مردانگی و جوانمردی است و این اصلا به نفع کشتی نیست.
نعمتی افزود: آمده ام که انتخابات سالمی را با کمک همه دوستان برگزار کنم. طرفدار هیچکدام از کاندیداها نیستم اما در عین حال با همه آن ها رفاقت دارم و امیدوارم جامعه کشتی نیز به هر کاندیدایی که مجمع به وی رأی داد کمک کند تا کار کشتی پیش برود.
سرپرست فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی بزرگ است و ما نیز اهداف بزرگی داریم. همه باید به فکر کشتی باشیم. کشتی در دوران سخت و گذار است و در این مدت باید با تمام قوت کارها را انجام دهیم تا شاهد موفقیت تیم های ملی در مسابقات پیش رو باشیم.
ورزشی**9219**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *