سرپرست جدید هیات کشتی استان تهران معرفی شد


به گزارش خبرنگار ایرنا، جمعی از مربیان و پیشکسوتان کشتی استان تهران امروز یکشنبه با حضور در اداره کل ورزش و جوانان نسبت به نحوه مدیریت چهار ساله هیات کشتی استان و معرفی «عبدالله عزیزی» به عنوان سرپرست از سوی این اداره کل اعتراض کردند.
بر این اساس این مربیان با حضور در مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران خواستار پاسخگویی مسئولان در مورد مدیریت کشتی استان و همچنین تعیین سرپرست به غیر از عزیزی شدند.
همچنین اعتراض مربیان و پیشکسوتان کشتی استان به تعیین دوباره سرپرستی عزیزی در هیات کشتی استان بود و از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواستند تا با انتخاب فردی غیر ذینفع به عنوان سرپرست هیات کشتی، عدالت در انتخابات کشتی تهران رعایت شود.
همچنین پس از اعتراض پیشکسوتان و اهالی کشتی ثبت نام انتخابات رئیس هیات کشتی استان تهران 2 روز کاری (12 و 13 خرداد ماه) تمدید شد.
ابوالفضل ملاجعفری معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش جوانان استان تهران گفت: تاکنون 10 برای انتخابات هیات کشتی استان تهران ثبت نام کرده اند.
پیش از این عبدالله عزیزی به مدت چهار سال رئیس هیات کشتی استان تهران بود که با نظر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و موافقت فدراسیون کشتی، حسن حمیدی قهرمان سابق کشتی آزاد آسیا تا زمان برگزاری مجمع انتخابات رئیس هیات کشتی استان، سرپرست شد.
تهرام/7247//1348**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *