سرپرستان جدید فدراسیون های کشتی و وزنه برداری مشخص شدند


به گزارش ایرنا از وزارت ورزش وجوانان؛ با حکم «مسعود سلطانی فر»، «بهروز نعمتی» عضو هیات رییسه کنونی فدراسیون کشتی، سرپرست این فدراسیون شد.
«حمید بنی تمیم» پس از استعفای «رسول خادم» رئیس فدراسیون کشتی از سوی مجمع سرپرست شد. اما نام نویسی وی در انتخابات کشتی و سرپرستی وی با واکنش و اعتراض های متعدد از سوی دیگر نامزدها روبرو شده بود و با توجه به پایان دوره 6 ماهه سرپرستی وی باید فردی دیگری هدایت این فدراسیون را برعهده می گرفت.
اکنون این تغییر سرپرستی با توجه به رای اعضای مجمع فدراسیون کشتی و بر اساس اختیارات آن در اساسنامه این فدراسیون انجام گرفت.
همچنین در حکم دیگری «علیرضا خسروی» سرپرست فدراسیون وزنه برداری شد. با ثبت نام «علی مرادی» رییس کنونی فدراسیون وزنه برداری در مجمع انتخاباتی و همزمانی وی در راس این فدراسیون هم، موجب اعتراض نامزدهای انتخاباتی شده بود و منتقدین و سایر نامزدها تعیین سرپرست برای این فدراسیون را خواستار شدند.
ریاست چهارساله مرادی دوم اردیبهشت ماه امسال پایان یافت.
همچنین با پایان دوره چهارساله ریاست «فاطمه هاشمی» در فدراسیون بیماران خاص در 25 فررودین ماه امسال، «مهین فرهادی زاد» رئیس کمیسیون ورزش و زنان کمیته ملی المپیک، سرپرست فدراسیون شد.
به گزارش ایرنا؛ با پایان دوره های چهارساله ریاست فدراسیون های وزنه برداری، بیماری های خاص در فروردین و اردیبهشت امسال، ریاست چهارساله فدراسیون ورزش های رزمی 16 اردیبهشت، دوومیدانی 15 شهریور، پزشکی ورزشی 6 آبان، تنیس روی میز 16 آبان، موتورسواری سوم بهمن، ورزش های دانشگاهی 17 بهمن و شطرنج 24 اسفند امسال پایان می یابد.
بر این اساس وزارت ورزش و جوان در سال جاری باید 15 مجمع انتخاباتی را برگزار کند که این مجامع شامل فدراسیون های والیبال، کشتی، وزنه برداری، بیماری های خاص، چوگان، کونگ فو، تنیس، همگانی، ورزش های رزمی، دوومیدانی،پزشکی ورزشی، موتورسواری و اتومبیل رانی، تنیس روی میز، ورزش دانشگاهی و شطرنج است.
وزار ورزش و جوانان در سال گذشته 17 مجمع انتخاباتی را برگزار کرده است.
ورزشی**9250**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *