سرمربی تیم ملی وزنه برداری: مرادی پیگیر اعزام به آلمان است


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، محمدحسین برخواه افزود: آخرین نظری که از متخصصان گرفتیم این بود که فعلاً مرادی استراحت کند تا بعد از عید ببینیم شرایطش به چه صورت است. سعی پزشکان این است که او عمل جراحی نکند. اگر هم نیاز به عمل جراحی باشد عمل سنگینی نیست و به طور قطع به میدان بر می گردد و امیدوارم در پیکارهای جهانی در ترکیب تیم ملی باشد.
وی اظهار داشت: مرادی اگر تمریناتش را از خرداد آغاز کند به پیکارهای جهانی سال 2019 در تایلند خواهد رسید.
وی همچنین با اظهار رضایت از عملکرد ملی پوشان در تورنمنت بین المللی جام فجر گفت: شرایط به گونه‌ای شد که تمرکزمان به رقابت دسته 109 کیلوگرم رفت، چرا که دو ملی پوش ایران یعنی علی هاشمی و کیا قدمی خوب بودند و حریفان خوبی هم داشتند.
برخواه یادآور شد: انتظار داشتیم داودی هم بتواند وزنه‌ها را مهار کند چون وزنه‌هایی بود که در تمرینات می‌زند. ان‌شاءالله در مسابقات آسیایی بتواند رکوردهای بهتری ثبت کند.
وی در خصوص ترکیب تیم ملی در رقابت های قهرمانی آسیا نیز گفت: در وزن 86 کیلوگرم، امروز (سه شنبه) یک رکوردگیری داریم و دو نفر را نگه می‌داریم و یک نفر خط می‌خورد. تقریباً به ترکیب 12 نفر نهایی داریم نزدیک می‌شویم.
او در مورد حضور سعید علی حسینی در اردوی تیم ملی گفت: با علی مرادی رئیس فدراسیون هماهنگ می‌کند.
چهارمین دوره رقابت های بین المللی وزنه برداری جام فجر به عنوان یکی از مراحل گزینشی بازی های المپیک 2020 توکیو روزهای 10 تا 13 اسفند در تالار وزنه برداری آزادی تهران با حضور 10 کشور برگزار شد.
ورزشی**1067**2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *