سالن کشتی کوهیخیل جویبار به گل نشست


علی سلیمانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران ، افزود : سالن قدیمی کشتی کوهیخیل شهر جویبار با حدود 30 سال قدمت و بیش از 450 مترمربع فضا در وضعیت ریزش قرار دارد .
وی دلیل ریزش این سالن را نفوذ آبهای سطحی به بدنه این سالن اعلام کرد و گفت که نفوذ آبهای سطحی باعث شده تا ساختار فیزیکی این سالن کشتی سست شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار افزود : به اداره کل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرده ایم که این سالن تحت هر شرایطی باید بسته شود .
سلیمانی همچنین با بیان اینکه بازسازی مجدد این سالن 200 میلیون تومان هزینه می طلبد که به صرفه نیست ، گفت: برای ساخت مجدد این سالن نیز یک میلیارد تومان نیاز است که در حال حاضر مجوز ساخت برای ورزشگاه های جدید داده نمی شود.
قهرمانان به نامی همچون مهدی عشقی ، نخودی ، کمیل قاسمی ، مهدی حاجی زاده ، رضا یزدانی و غیره استارت کشتی خود را از این سالن آغاز کرده اند.
ساخت سالن کشتی پنج هزار نفره در سال 95توسط دولت تدبیر و امید در جویبار اغاز شد که هم اکنون این سالن در حال راه اندازی است.
** تکمیل 2 سالن در جویبار تا پایان سال
سلیمانی همچنین از بودجه یک میلیارد و 500 میلیارد تومان از محل ارزش افزوده برای تکمیل پنج سالن ورزشی در این شهرستان خبر داد گفت که سالن های ورزشی روستای آستانه سر و واسوکلا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار ادامه داد : همچنین خوابگاه ورزشی نیز با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است و 2 سالن دیگر واقع در روستاهای انار مرز و گل محله در دست بررسی است تا با تخصیص کامل اعتبار این 2 سالن هم به بهره برداری برسد.
7334/1899

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *