سازمان‌های بیمه گر به تعهدهای خود در حوزه سلامت عمل کنندبه گزارش ایرنا، عباس میرزاد عصر یکشنبه در نشست پیگیری مطالبات دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از سازمان‌های بیمه گر، افزود: یکی از طرح‌های خوب دولت در حوزه بهداشت و درمان، طرح تحول سلامت است که به منظور کاهش هزینه‌های مردم و برقراری عدالت اجتماعی در حوزه درمان اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: دولت از اجرای این طرح به دنبال ایجاد عدالت عمومی در حوزه درمان و سلامت جامعه بود و هست که باید برای رسیدن به این هدف بزرگ سازمان‌های بیمه گر هم به تعهدات خود به درستی عمل کنند.

میرزاد با اشاره به بدهی میلیاردی سازمان‌های بیمه گر به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، گفت: با توجه به اینکه عدم پرداخت بدهی توسط سازمان‌های بیمه گر موجب بروز مشکلات در ارائه خدمات درمانی در استان شده این سازمان‌ها باید در پرداخت بدهی خود تعجیل کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: سازمان‌های بیمه گر باید راهکار مناسبی برای پرداخت بدهی‌هایشان به دانشگاه علوم پزشکی استان تعریف کنند.

میرزاد ابراز داشت: سازمان‌های بیمه گر با عمل به تعهدهای خود در طرح تحول سلامت می‌توانند در افزایش و استمرار ارائه خدمات درمانی به مردم نقش مؤثر داشته باشند.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *