زنان کشتی‌گیر، قربانی استعفای رئیس فدراسیون


به گزارش روز یکشنبه ایرنا، طبق برنامه‌ریزی قبلی فدراسیون کشتی، قرار بود آذر امسال تیم ملی کشتی کلاسیک زنان ایران در مسابقات جهانی این رشته شرکت کند. حتی زمزمه هایی درباره میزبانی ایران در این رقابت ها هم وجود داشت اما برنامه ها به ریخت.
بعد از استعفای خادم همه چیز در بخش زنان فدراسیون کشتی به هم ریخت. گفته میشد نهایتا تا پایان آبان مجمع انتخاباتی برگزار می‌شود تا ورزشکاران قربانی این اختلال مدیریتی نشوند اما این اتفاق نیفتاد.
مجمع تا همین امروز که یازدهم آذر است برگزار نشده و به نظر هم نمی‌رسد قرار باشد به این زودی‌ها برگزار شود. همین مساله هم باعث شد تا برنامه‌ریزی‌ها برای مسابقات جهانی کشتی کلاسیک زنان به هم بریزد.
با توجه به اینکه این رشته ابداعی ایران است، با غیبت ایران در جلسات پیش از این مسابقات، کل این تورنمنت هم لغو شد.
در این میان هم تنها دختران کشتی‌گیر ضرر کردند. ملی پوشانی که از سال گذشته در اردو بودند، چندین دوره در لیگ شرکت کردند و حتی ماه گذشته در تورنمنت لبنان و در نخستین حضور بین المللی شان قهرمان شدند فرصت بزرگ شرکت در رقابت‌های جهانی را از دست دادند.
معصومه بابایی سرپرست تیم ملی کشتی کلاسیک زنان ایران پیش تر به ایرنا گفته بود ملی پوشان تمریناتشان را انجام می دهند و هر کدام در شهرهایشان و زیر نظر مربیانشان تمرین می کنند تا در صورت برگزاری مسابقات جهانی آماده باشند.
حالا و با لغو قطعی این رقابت ها دختران کشتی گیر ایرانی اصلی ترین قربانی نبود رئیس در فدراسیون شدند.
ورزشی ** 2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *