زمان مسابقه انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی تغییر کرد


گزارش روز چهارشنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، با توجه به ملاحظات صورت گرفته برای شهرآورد روز پنجشنبه از سوی دستگاه های مسوول و احتمال بروز برخی حواشی، مسابقه انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان که قرار بود روز پنج شنبه در محل خانه کشتی برگزار شود، به تعویق افتاد.
به این ترتیب با تصمیم مسوولان فدراسیون کشتی، این مسابقه طبق برنامه روز شنبه 7 مهرماه در محل خانه کشتی محمد بنا برگزار می شود.
کشتی گیران پس از وزن کشی با دو کیلوگرم ارفاق در ساعت هفت و نیم صبح، از ساعت 10:30 به مصاف هم می روند.
کشتی اول این مسابقه درون اردویی بین سعید عبدولی و کیوان رضایی (نفر دوم رقابت های انتخابی) برگزار می شود و در صورت پیروزی عبدولی (با توجه به پیروزی قادریان مقابل کیوان رضایی در مرحله نهایی رقابت های انتخابی)، وی دیدارهای نهایی را با یوسف قادریان برگزار و پیروز 2 کشتی از 3 کشتی فرد اعزامی به رقابت های جهانی مجارستان خواهد بود.
با توجه به حضور رضایی نفر دوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان در رده سنی تیم ملی امید، رقابت وی با عبدولی صرفا می تواند مبنای ارزیابی کادر فنی ذیربط از عملکرد نامبرده قلمداد شود و در صورت پیروزی وی در دیدار با عبدولی، نیازی به مسابقه بین وی و یوسف قادریان تشخیص داده نمی شود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *