رییس فدراسیون وزنه برداری: هیچ بدهی نداریم


به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون وزنه برداری، «علی مرادی» افزود: سال جدید را بدون بدهکاری به ارگان یا نهادی آغاز کردیم و این اتفاق در سایه همکاری بخش های مختلف فدراسیون و همدلی تمام اعضا به وجود آمده است. با وجود مشکلات موجود در کشور، به این نقطه قابل قبول مالی رسیدیم که بی تردید در آینده نه چندان دور با تحولات مثبت تری نیز مواجه خواهیم شد.
وی اظهار داشت: ملی پوشان کشورمان با انگیزه بالا خود را برای مسابقات پیش رو آماده می کنند و سعی داریم در بازی های آسیایی جاکارتا دست به کار بزرگی بزنیم.
وی یادآور شد: تیم جوانان و بزرگسالان نیز با آمادگی بالا در رقابت های جهانی شرکت خواهند تا دوباره قهرمانی را برای کشور به ارمغان بیاورد.
رییس فدراسیون وزنه برداری از مسوولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیز تقدیر کرد که همواره حامی این ورزش قهرمانی و المپیکی بوده اند.
ملی پوشان وزنه برداری پس از پشت سرگذاشتن مرحله دوم و سوم اردوی تیم ملی، هفته گذشته، تمرینات خود را به مدت یک هفته تعطیل کردند و قرار است دور جدید و مرحله چهارم اردو از 18 خرداد تا هفتم تیر دوباره در تهران برگزار شود.
کیانوش رستمی، سید ایوب موسوی، محمدرضا براری، سهراب مرادی، محسن بهرام زاده، علی هاشمی، سعید علی حسینی، علیرضا سلیمانی، پیمان جان، بهداد سلیمی، علی مکوندی و مجید عسگری وزنه برداران حاضر در اردوی تیم ملی هستند.
رشته وزنه برداری در بازی های آسیایی در هفت وزن برگزار خواهد شد که نسبت به دوره های گذشته یک وزن کاهش یافته است.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی، از 27 مرداد ماه تا 11 شهریور ماه برگزار خواهد شد و پیکارهای قهرمانی بزرگسالان جهان نیز آبان ماه در کشور ترکمنستان برگزار می شود.
همچنین اردوی تیم های وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران هم اکنون در شهر همدان در حال برگزاری است.
پیکارهای وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان روزهای 16 تا 23 تیر در شهر تاشکند ازبکستان برگزار می شود. تیم های ملی وزنه برداری بزرگسالان و جوانان ایران مدافع عنوان قهرمانی جهان هستند.
همچنین دو وزنه بردار نوجوان ایران مهر ماه باید در بازی های المپیک 2018 آرژانتین حضور یابند.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *