رکورد ملی پوشان در حال ارتقاست


به گزارش ایرنا برخواه امروز (دوشنبه) در حاشیه تمرینات تیم ملی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خدا را شکر طی ماه های گذشته اردوهای خوب و تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشته ایم و سطح فنی و آمادگی روحی ملی پوشان در حال ارتقاست.
وی اظهار داشت، با توجه به اینکه بعد از بازی های آسیایی جاکارتا، مسابقات قهرمانی جهانی در ترکمنستان را پیش رو داریم، این تمرینات برای آمادگی در مسابقات جهانی نیز هست.
همچنین تعداد بیشتری از ملی پوشان به اردوی تیم ملی دعوت شده اند تا از بین آنان نفرات اعزامی به مسابقات جهانی انتخاب شوند.
وی درخصوص «کیانوش رستمی» هم گفت: رستمی با انگیزه و جدیت زیادی تمریناتش را انجام می دهد و از وضعیت خوبی برخوردار است و ما امیدواریم بتواند در بازی های آسیایی و قهرمانی جهان به همراه «سهراب مرادی» مدال طلا و نقره را از آن خود کنند.
برخواه اضافه کرد: اینکه کدام یک از این دو ملی پوش طلا یا نقره را می گیرند، اهمیتی ندارد و آنچه برای ما مهم است، برافراشته شدن پرچم ایران و خوشحالی مردم است.
این مربی گفت: مرادی شرایط خوبی از نظر آمادگی دارد و در صورتی که با همین روند ادامه دهد، در بازی های آسیایی می تواند رکورد جهان را جابجا کند.
وی یادآور شد: تغییر اوزان وزنه برداری برای مرادی خوب شد، اما اگر چینش وزن های المپیکی به گونه ای بود که بعد از وزن 81 کیلوگرم وزن 86 کیلوگرم قرار می گرفت به نفع رستمی می شد. در وزن های جدید المپیکی از 81 به یکباره به وزن 96 کیلوگرم می رسیم که این به نظر خوب نمی رسد.
بازی های آسیایی 2018 از 27 مرداد ماه در دو شهر جاکارتا و پالمبانگ کشور اندونزی آغاز می شود و کاروان ورزشی ایران در 40 رشته ورزشی به مصاف حریفان آسیایی خود می رود.
ورزشی **1067**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *