روحانی قهرمانی تیم های کشتی دانش آموزی را تبریک گفت


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در بخشی از پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی آمده است: قهرمانی مقتدرانه و امیدبخش تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی دانش‌آموزان در بازی‌های جهانی دانش‌آموزی را به ملت شریف و جامعه تعلیم و تربیت کشور تبریک و تهنیت می‌گویم.
وی در این پیام خاطرنشان کرد: این سرافرازی بیانگر ظهور استعداد، همت و شایستگی فرزندان رشید این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف جهانی و نشان‌دهنده اهمیت ورزش دانش‌آموزی به عنوان پشتوانه حقیقی ورزش ملی است. به همین لحاظ مسئولیت همه متولیان ورزش کشور را در شکوفا نمودن استعدادهای ورزشی بالقوه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز سنگین‌تر می‌نماید.
رییس جمهوری یادآور شد: تقارن این افتخار با هفته بزرگداشت مقام معلم ایجاب می‌کند که مراتب قدرشناسی خود را از معلمان، مربیان، دست‌اندرکاران ورزش آموزشگاهی، دانش‌آموزان قهرمان و خانواده‌های ایشان ابراز نموده و سربلندی روز افزون نوجوانان و جوانان عزیز ایران اسلامی را از خداوند منان مسألت نمایم.
به گزارش ایرنا، تیم کشتی فرنگی دانش آموزی استان خوزستان که به نمایندگی از ایران در پیکارهای قهرمانی جهان در مراکش حضور یافت با کسب پنج طلا و سه نقره قهرمان جهان شد.
همچنین نمایندگان ایران در قالب تیم دانش آموزی لرستان با شرکت در رقابت های مذکور، با کسب هشت مدال طلا و یک مدال برنز به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یافتند.
سیام**9314**1336

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *