روابط عمومی استانداری ایلام رتبه پنج کشور را کسب کردبه گزارش ایرنا، آیت قیصربیگی در گردهمایی مدیران کل روابط عمومی‌های سراسر کشور که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: با حمایت‌های استاندار ایلام این اداره کل موفق شد رتبه پنجم اطلاع‌رسانی در بین ۳۱ استان کشور را بدست آورد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی استانداری ایلام در دور گذشته رتبه ۹ کشور را بدست آورده بود، اضافه کرد: این اداره کل در یک ماه گذشته با بهبود چهار پله‌ای نسبت به دوره گذشته رتبه پنجم کشور را به خود اختصاص داد و این به نوعی انعکاس دهنده تلاش و تکاپوی بیشتر دولت و نماینده عالی دولت در استان است.

وی سه اصل صراحت، دقت و شفافیت را اساس کار اطلاع رسانی در استان عنوان کرد و افزود: در هیج دوره ای به این اندازه یک دولت در حوزه اطلاع رسانی مظلوم واقع نشده است اما در استان ایلام با وجود یک استاندار آگاه و با درک شرایط روز در امر اطلاع رسانی این جایگاه از درجه اهمیت برخوردار است.

وی ادامه داد: در شرایط امروز کشور که دشمن تمام توان خود را بر جنگ روانی و مایوس کردن مردم از مسئولان قرار داده است وجود یک سیستم اطلاع رسانی کارآمد و قوی که بتواند با اطلاع رسانی درست و شفاف امید آفرینی کند ضروری است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام با قدردانی از رسانه های استان در همکاری خوب و سازنده با روابط عمومی استانداری ایلام، تصریح کرد: رسانه‌ها ابزار قدرتمند و کامل کننده فرآیند اطلاع رسانی هستند که امروز حضور متعهدانه و دلسوزانه آنها در کنار دولت می‌تواند ضمن خنثی سازی القائات نادرست دشمن به ایجاد یک فضای مطلوب و امیدوار کننده برای غلبه بر مشکلات کمک کند.

۶۰۳۲/۶۱۱۹

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *