رهبر انصارالله: امت اسلامی امروز با تهدیدات بزرگی روبه رو استبه گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، الحوثی افزود: در این مرحله ما به عنوان یک امت مسلمان و ملت یمن با چالش‌های بسیاری رو به رو هستیم و این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحلی است که امت اسلامی با خطرها و تهدیدهای بزرگ رو به رو است.

رهبر انصارالله در ادامه گفت: ما با تجاوز آمریکایی،  سعودی،  اماراتی و  صهیونیستی که در چهارچوب ائتلافی به مردم یمن حمله کردند، مقابله می‌کنیم.  در سال پنجم این تجاوز قرار داریم و از آغاز حملات به یمن آنها شنیع‌ترین جنایت‌ها را مرتکب شدند و در همه زمینه‌ها از جمله نظامی، امنیتی، سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای با ما می‌جنگند.

الحوثی اضافه کرد، مردم یمن بایستی در برابر هجمه‌های نظامی، سیاسی و اقتصادی ائتلاف سعودی به ایستند و مقابله کنند.

وی ادامه داد: در سطح نظامی بایستی به حضور در جبهه‌های جنگ برای مقابله با تجاوز دشمن ادامه دهیم. در سطح سیاسی باید بر جبهه داخلی تاکید داشته باشیم و صدای مظلومیت ما را به جهان برسانیم و پرده از اهداف شیطانی و خواسته‌های ظالمانه آنها برداریم.

رهبر انصارالله اضافه کرد که در سطح اقتصادی نیز باید با دشمن مبارزه کنیم و یک ملت تولید کننده باشیم و واردات خارجی را کم کنیم و فعالیت‌های اقتصادی را تقویت کنیم.

الحوثی در پایان گفت: برای حل مشکلات و درگیری‌های قبیله‌ای باید با تکیه بر تقوای الهی و هوشیاری در برابر توطئه دشمنان وارد عمل شویم.

عربستان از ششم فروردین سال ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده‌ای را علیه یمن، فقیرترین کشور عربی آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن رئیس جمهوری فراری و مستعفی این کشور به قدرت، به اهداف و زیاده خواهی‌های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.

شبس **۹۳۶۵**۱۹۱۷

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *