رقابت های کشتی عمومی کشور با شیوه جدید برگزار می شود


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در شکل جدید برگزاری این رقابت ها مسابقات به صورت تک وزن در دو روز بدون ارفاق برگزار می شود و با توجه به برگزاری 10 وزن کشتی آزاد و فرنگی، کشتی کشور در روزهای 10 مرداد تا 23 شهریورماه شاهد مسابقات بزرگی خواهد بود.
نحوه برگزاری این رقابت ها به این صورت خواهد بود که رقابت ها از روز چهارشنبه هر هفته آغاز و در روز شنبه هفته بعد از آن به پایان می رسد و در مدت این چهار روز، رقابت ها با حضور تمامی مدعیان از سراسر کشور در دو وزن کشتی آزاد و دو وزن کشتی فرنگی برگزار خواهد شد و با این شیوه، شاهد برگزاری مسابقات در پنج هفته متوالی خواهیم بود.
دبیر فدراسیون کشتی در این خصوص گفت: مسابقات عمومی بزرگسالان امسال برای شناسایی بهتر نفرات شاخص به صورت آزاد (بدون محدودیت سهمیه ای) و در رده سنی 18 تا 25 سال برگزار می شود و با استفاده از حداکثر ظرفیت کمی و کیفی کشتی، به طور حتم چهره های جدیدی معرفی خواهند شد.
وی اظهار داشت: برای ایجاد انگیزه، جوایز نقدی برای مسابقات در نظر گرفته شده است؛ به طوری که به نفرات اول تا سوم به ترتیب 5، 3 و 2 میلیون تومان پاداش نقدی اهداء خواهد شد. ضمن اینکه مسابقات به صورت آزاد و بدون محدودیت سهمیه ای برگزار می شود و تنها نفرات متقاضی شرکت باید از هیأت کشتی استان معرفی نامه داشته باشند.
لایق خاطرنشان کرد: این رقابت ها به میزبانی فدراسیون کشتی و در سالن شهدای هفتم تیر تهران به عنوان یکی از قدیمی ترین سالن های کشتی ایران که مردم از آن خاطرات خوبی را در اذهان خود دارند برگزار می شود و امیدواریم با حضور تماشاگران به عنوان حامیان اصلی ورزش ملی کشور، این رقابت ها در سطح بسیار بالایی انجام شود و شاهد حضور چهره های شاخص در این مسابقات باشیم.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *