رقابت های بین المللی کشتی جام یادگار امام (ره) آغاز شد


مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در حاشیه این رقابت ها در گفت و گو با ایرنا، افزود: پنج تیم خارجی از کشورهای گرجستان، روسیه، جمهوری آذربایجان، ارمنستان و عراق در این مسابقات حضور دارند.
«عابد حقدادی» افزود: علاوه براین، سه تیم به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و یک تیم از استان مرکزی در مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان یادگار امام (ره) با هم رقابت می کنند.
وی اظهار داشت: آزمایش و معاینه های پزشکی از ورزشکاران انجام شده است و عملیات وزن کشی مسابقات نیز امروز اجرا شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام(ره) استان مرکزی به مدت 2 روز همزمان با ( 30 و 31 آگوست 2018 ) در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک با یکدیگر به رقابت می پردازند.
حقدادی تصریح کرد: پس از قرعه کشی این دوره از مسابقات تیم ها به 2 گروه تقسیم شدند و ‘گرجستان’، ‘ارمنستان’، ‘استان مرکزی’، ‘ایران الف’ و ‘ایران ب’ در گروه نخست جای گرفتند.
وی ادامه داد: تیم های ‘روسیه’، ‘جمهوری آذربایجان’، ‘ایران د’ و ‘عراق’ نیز در گروه دوم قرار گرفتند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: استانداری، جمعیت هلال احمر،شرکت توزیع برق، آب منطقه ای، شرکت گاز و اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و دانشگاه علوم پزشکی، سازمان آتش نشانی شهرداری و فرمانداری شهرستان اراک با هیات کشتی استان در برپایی این دوره از مسابقات همکاری دارند.
بیش از 2 هزار کشتی گیر به صورت سازماندهی شده زیر نظر هیات کشتی استان مرکزی فعالیت می کنند.
3017/6013/

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *