رضازاده: وزنه‌برداری ایران در بازی‌های آسیایی 4 مدال می‌گیرد


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا؛ «حسین رضا زاده» که روز جمعه برای تماشای تمرین وزنه برداری ایران در ورزشگاه «جیکسبو» جاکارتا حاضر شده بود، اظهار داشت: «علی مکوندی» کار بسیار سختی در دسته 85 کیلوگرم دارد. او تلاش زیادی انجام داده است و امیدوارم موفق باشد.
وی درباره رقابت فردا صبح سهراب مرادی و کیانوش رستمی در دسته 94 کیلوگرم، گفت: به طور حتم در این وزنه طلا به سهراب می رسد، چرا که او عملکرد خوبی داشته است. کیانوش رستمی نیز به تازگی تغییر وزن داده و همیشه مدعی است.
این مرد پرافتخار ورزش ایران درباره سنگین وزن و رقابت بین سعید علی حسینی و بهداد سلیمی، توضیح داد: طلای سنگین وزن هم که برای ایران است و نفرات خودمان با هم رقابت اصلی را دارند. پیش بینی می کنم که وزنه برداری 2 مدال دیگر هم می گیرد. رنگش مشخص نیست اما در دسته 105 هم بچه ها خوب هستند. پیش بینی شخصی ام کسب 4 مدال است که 2 تای آن طلا هستند.
رضازاده در پایان درباره اینکه می توانیم رکورد جهان را که دست «تالاخادزه» گرجستانی است را پس بگیریم؟ گفت: تا زمانی که یک وزنه بردار جوان پا به دنیای وزنه برداری نگذارد، بعید است این رکورد را از او پس بگیریم.
ورزشی**3783**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *