رشته کوراش در خراسان شمالی باید تقویت شود


به گزارش ایرنا، محمود ثمینی روز سه شنبه در آیین استقبال از قهرمانان و نمایندگان استان در بازی های آسیایی اندونزی اظهار داشت: این استان در رشته های کشتی، کوراش و جودو ظرفیت های خوبی دارد و می تواند به عنوان پایلوت باشد.
وی افزود: رویکرد ما این است که فعالیت ها در این رشته ها گسترده تر شده و فعالان در این زمینه ها تقویت شوند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز با اشاره به سختی کار ورزشکاران در رقابت های اندونزی گفت: درخشش ورزشکاران استان بسیار ارزشمند است زیرا خراسان رضوی با ظرفیت ها و توان مالی زیادی که دارد در این رقابت ها گردن آوزیر طلا نداشت اما کوراش کار ما صاحب نشان طلا شد.
کوروش بهادری اظهار داشت: بهزاد وحدانی با وجود آمادگی 100 درصدی برای حضور در رقابت ها، به علت مسمومیت غذایی دچار مشکل شد و نتوانست نشانی کسب کند.
وی خاطرنشان کرد: شاهین مهردلان هم پرتاب های خوبی در این رقابت ها داشت اما سطح بالای مسابقات سبب شد تا با سخت گیری هایی روبه رو باشیم.
بر اساس این گزارش، الیاس علی‌اکبری و بهزاد وحدانی در رشته کوراش، محمد محمدی بریمانلو در رشته جودو و شاهین مهردلان در رشته دو و میدانی نماینده استان در بازی‌های آسیایی 2018 بودند که الیاس علی اکبری صاحب گردن آویز طلا شد و محمدی بریمانلو نشان برنز را از آن خود کرد.
7185/ 6042

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *