رستمی و سلیمی به تایلند و مجارستان می روند


«علی مرادی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص برگزاری جلسه با رییس کمیته ملی المپیک و کیانوش رستمی افزود: در این جلسه مقرر شد از رستمی همچنان که در گذشته از او حمایت می کردیم، حمایت ادامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه در این جلسه از رستمی برنامه خواسته شده است، اظهار داشت: یکی از برنامه های او برگزاری اردوی تمرینی در خارج از کشور بود که با این موضوع مخالفت شد چرا که کشورمان با توجه به شرایط آب و هوایی و امکاناتی که دارد، بهترین جا برای انجام تمرینات است. طی 10 روز آینده حتی قرار است تیم 2 نفره وزنه برداری کلمبیا به همراه مربیان خود برای برگزاری اردوی مشترک در تهران حضور پیدا کنند.
مرادی ادامه داد: یکی دیگر از درخواست های کیانوش رستمی حضور در رقابت های بین المللی جام پادشاهی تایلند به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک 2020 توکیو است که با درخواست او موافقت شد. البته درخواست او در حالی موافقت شد که تیم ملی بزرگسالان با توجه به در پیش بودن رویدادهای مختلف گزینشی و داشتن زمان کافی تا المپیک، برنامه ای برای حضور در تایلند ندارد.
وی با اشاره به اینکه با هماهنگی کمیته ملی المپیک، کیانوش رستمی و بهداد سلیمی برای اجرای برنامه های سولیداریتی المپیک (همبستگی المپیک) انتخاب شده اند، گفت: بر همین اساس و در راستای این برنامه قرار است بهداد سلیمی به مدت سه ماه در یکی از مراکز تمرینی کشور مجارستان بدون آنکه هزینه ای برای ما داشته باشد به عنوان مربی حضور پیدا کند.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *