دکتر روحانی قهرمانی تیم‌ کشتی دانش‌آموزان لرستان راتبریک گفت


متن پیام حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی مقتدرانه و امیدبخش تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی دانش‌آموزان در بازی‌های جهانی دانش‌آموزی را به ملت شریف و جامعه تعلیم و تربیت کشور تبریک و تهنیت می‌گویم.
این سرافرازی بیانگر ظهور استعداد، همت و شایستگی فرزندان رشید این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف جهانی و نشان‌دهنده اهمیت ورزش دانش‌آموزی به عنوان پشتوانه حقیقی ورزش ملی است. به همین لحاظ مسئولیت همه متولیان ورزش کشور را در شکوفا نمودن استعدادهای ورزشی بالقوه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز سنگین‌تر می‌نماید.
تقارن این افتخار با هفته بزرگداشت مقام معلم ایجاب می‌کند که مراتب قدرشناسی خود را از معلمان، مربیان، دست‌اندرکاران ورزش آموزشگاهی، دانش‌آموزان قهرمان و خانواده‌های ایشان ابراز نموده و سربلندی روز افزون نوجوانان و جوانان عزیز ایران اسلامی را از خداوند منان مسألت نمایم.
حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

به گزارش ایرنا تیم کشتی آزاد دانش آموزی استان که به نمایندگی از ایران در مسابقات جهانی شرکت کرده بود به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.
در این رقابتها که با شرکت 17 تیم در شهر رباط مراکش برگزار شد تیم کشتی آزاد دانش آموزی لرستان با 8 مدال طلا، یک برنز و یک مقام چهارمی عنوان نخست این مسابقات را از آن خود کرد.
در این مسابقات که دوازدهم تا نوزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در مراکش برگزار شد تیم های آفریقای جنوبی و برزیل نیز عنوان دوم و سوم را کسب کردند.
تیم کشتی آزاد پارس اندیش خرم آباد در رشته آزاد و تیمی از خوزستان در رشته فرنگی که سال گذشته قهرمان رقابت های دانش آموزان کشور شده بودند به عنوان نمایندگان ایران در این مسابقات حضور داشتند.
حسن رضوانیان در وزن ٤٥ کیلوگرم، جواد جوادی ٤٨ کیلوگرم، محمدروزبهانی٥١ کیلوگرم، مهدی حسینیان ٥٥ کیلوگرم، اکبر فضلی ٦٠ کیلوگرم، سهراب ادهم خلیلی ٦٥ کیلوگرم، فردین بهراموند ٧١ کیلوگرم،مهدی اکبرزاده٨٠کیلوگرم، حسین اصغرزاده ٩٢ کیلوگرم و رضا خانی در وزن ١١٠ کیلوگرم نفرات تیم کشتی آزاد دانش آموزی لرستان در این رقابت ها بودند.
7274/6060

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *