دو فرنگی کار دوپینگی، جزو نفرات اصلی کادر فنی نبودند


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، «حمید بنی تمیم» در مورد خبر دوپینگ دو فرنگی‌کار کشورمان افزود: فدراسیون کشتی برای اعزام تیم های پاک به مسابقات بین المللی، زمانبندی مشخصی را برای انجام تست دوپینگ و تست سلامت در حین تمرینات و در مسابقات غیراصلی از کشتی گیران مدعی در هر وزن تنظیم کرده است.
وی اظهار داشت: در این راستا همکاری بسیار نزدیکی با وادا (سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ) و همچنین نادو (ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران) داریم و نادو با هماهنگی کامل فدراسیون کشتی با حضور در تمرینات و مسابقات غیراصلی از نفرات مدنظر تست دوپینگ و سلامت می گیرد.
بنی تمیم تصریح کرد: هدف از این برنامه این است که تا حدممکن با معضل دوپینگ در مسابقات اصلی روبرو نشویم و تهدید محرومیت های جدی اتحادیه جهانی و وادا را برای کشتی ایران به حداقل برسانیم.
وی تأکید کرد: نفراتی که تست آنها مثبت اعلام شده است جز نفرات اصلی و مدنظر کادر فنی نبودند و اسامی آنها پس از تایید نهایی ازسوی وادا به صورت رسمی اعلام خواهد شد.
بنی تمیم خاطرنشان کرد: از آنجا که متاسفانه مرجع رسمی در داخل کشور برای مشخص نمودن مکمل های پاک از مکمل‌های آلوده وجود ندارد، این روند را باید به صورت جدی دنبال کنیم تا در مسابقات اصلی خود کمتر دچار مشکل شویم.
وی در پایان گفت: فدراسیون کشتی به همکاری نزدیک و تنگاتنگ با وادا و نادو ادامه می‌دهد و مانند سال های گذشته انجام تست سلامت و تست دوپینگ در برنامه ما قرار دارد تا تیم های پاکی را به عنوان نمایندگان ایران راهی مسابقات جهانی قاره ای و المپیک کنیم.
شبک**ورزشی**1067**1392

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *