دو طلا و یک برنز حاصل کار آزاد کاران در جام دانکلوف


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان که جزء مسابقات دارای رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود، روزهای نهم تا دوازدهم اسفندماه شهر روسه برگزار شد و در پایان تیم این که با چهار نماینده در این مسابقات شرکت کرده بود، توسط حسن یزدانی و پرویز هادی در اوزان 86 و 125 کیلوگرم صاحب مدال طلا و رضا یزدانی در وزن 97 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.
نتایج کشتی گیران ایران در این مسابقات به شرح زیر است:
در وزن 74 کیلوگرم مصطفی حسین خانی در مسابقه شانس مجدد با نتیجه 2 بر یک از سد سنور دمیرتاش دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ترکیه گذشت و راهی دیدار رده بندی شد اما در این دیدار مقابل یاکوب گور دارنده مدال نقره و برنز جهان از ترکیه با نتیجه 3 بر 2 مغلوب و پنجم شد.
در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی دردیدار فینال برابر شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از کشور بلاروس با نتیجه 16 بر 5 به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.
در وزن 97 کیلوگرم یزدانی در دیدار رده بندی در مقابل ایگور اوسیانیکوف دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان از روسیه با نتیجه 8 بر 4 به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.
در وزن 125 کیلوگرم پرویز هادی در دیدار فینال الکساندر خوتسیانیوسکی از اوکراین را با نتیجه 6 بر 4 مغلوب کرد و به مدال طلا رسید.
ورززشی ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *