دولت از فعاالیت واحدهای تولیدی و صنعتی اردکان حمایت می کندبهروز شهابی زاد روز یکشنبه در دیدار مدیرعامل و مسئولان شهرک صنعتی اردکان، رشد منفی سرمایه گذاری در چند سال اخیر را بحران صنعتی توصیف کرد و افزود: در این شرایط باید به سرمایه‌گذاری در صنایع کوچک و متوسط توجه شود.

وی اضافه کرد: باید الزامات قانونی توسط واحدها رعایت شود و در عین‌حال نهایت تعامل و همکاری برای ادامه روند تولید از طریق تسهیل‌گری دستگاه‌های مرتبط از جمله محیط زیست و… به‌وجود آید.

فرماندار اردکان با بیان این‌که در تعریف پهنه‌های جدید بایستی جزئیات بیش‌تری مد نظر قرار گیرد تصریح کرد: قانون در این زمینه ناقص است و باید دقیق‌تر بررسی شود.

شهابی زاد اظهار کرد: عزم جدی دولت حمایت از رونق تولید است و در مباحث صنعتی و زیست‌محیطی باید دستورالعمل‌ها و بندهای قانونی تعیین‌کننده باشد و از اعمال سلیقه نیز پرهیز شود.

وی با ابراز آمادگی در خصوص تعامل و پیگیری برای حل مشکلات واحدهای صنعتی از مسئولان این شهرک خواست علاوه بر ارائه دقیق مسائل، روند پیگیری مسائل تعیین و وظایف هر دستگاه برای حصول نتیجه بهتر مشخص شود.

در این نشست در مورد بحث‌های مالیاتی واحدهای مستقر در شهرک صنعتی اردکان، خواسته‌ها و انتظارات واحدها، موضوع ساماندهی ورودی شهرک و جابه‌جایی ساختمان پلیس‌راه اردکان نائین بحث و تبادل‌نظر شد.

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۴/ ۲۰۴۷/‏

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *