دوره تربیت مرشد زورخانه در بلاروس برگزار شد


به گزارش خبرنگار، رقابتهای کشتی پهلوانی و ورزشهای زورخانه ای روزهای 6 و 7 مرداد در مینسک پایتخت کشور بلاروس برگزار می شود.
در آستانه این مسابقات نخستین دوره همنوازی و آموزشی مرشدان اروپایی با مدرسی امیر فردی برگزار شد.
در این دوره آموزشی پس از شناخت استعدادهای شرکت کنندگان در ضرب نوازی، نت های ضرب نوازی نیز به آنها اموزش داده شد.
همچنین دوره یکسان سازی آموزش مربیان با مدرسی علی رضا غلامی از دیگر دورهای آموزشی قبل از آغاز مسابقات قهرمانی اروپا بود که در این دوره نحوه صحیح اجرای حرکات و استاندارد سازی اجرای مربیان در راستای اهداف آموزش تدریس شد.
دوره توجیهی قوانین و مقررات داوری نیز با مدرسی محمد جعفرپور برای داوران اروپایی برگزار شد که  قوانین اجرای تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی به مربیان و شرکت کنندگان ارائه شد.
در ادامه نیز  به صورت تخصصی دوره های پیش نیاز داوری و مربیگری تدریس خواهد شد.
ریاست فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی بر عهده محسن مهرعلیزاده از ایران است.
مجمع عمومی کنفدراسیون اروپایی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حضور الکساندر مدوید رییس اروپایی ورزشهای زورخانه ای برگزار خواهد شد.
مدوید از حریفان و دوستان جهان پهلوان غلامرضا تختی است. وی که سه مدال طلای المپیک و چندین مدال طلای قهرمانی جهان را در کارنامه دارد، پر افتخارترین آزادکار جهان است.
مدوید که علاقه و ارادت خاصی به جهان پهلوان تختی دارد، به واسطه آنکه او به ورزش پهلوانی می پرداخته، به این ورزش علاقه خاصی دارد و طی این سالها تلاش زیادی برای توسعه و ترویج کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای در اروپا داشته است.
ورزشی**1067**1584**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *