دانشجویان ایران بر سکوی سومی پاورلیفتینگ جهان ایستادند


به گزارش ایرنا، تیم پاورلیفتینگ دانشگاه پیام نور که با چهار دانشجو در این رقابت ها شرکت کرده بود، با کسب دو مدال طلا و دو نقره و در مجموع 26 امتیاز عنوان سومی جهان را از آن خود کرد.
در این رقابت ها دانشگاه لهستان با 36 امتیاز بر سکوی نخست جهان ایستاد و نماینده مجارستان با 31 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.
امروز در آخرین روز این رقابت ها دانشجویان در دو وزن 120 کیلوگرم و به اضافه 120 کیلوگرم به مصاف هم رفتند و «محمد عباس آبادی» در دسته 120 کیلوگرم وزنه 5/222 در حرکت اسکات و بعد از آن وزنه 5/147 کیلوگرم در حرکت پرس سینه را مهار کرد.
وی سپس وزنه 230 کیلوگرم در حرکت لیفت را مهار کرد و در مجموع عباس آبادی با 600 کیلو گرم و هفت امتیاز مقام چهارم جهان را از آن خود کرد و با این امتیاز نقش به سزایی در ایستادن تیم ایران در رده سوم جهان داشت.
در وزن 120 کیلوگرم ورزشکارانی از لهستان و استرالیا اول تا سوم شدند.
بر اساس این گزارش تیم پیام نور با نوید یزدانی در دسته 74 کیلوگرم، محمد رئیسی دسته 83 کیلوگرم، سید محسن سالاری در دسته 93 کیلوگرم و محمد عباس آبادی در دسته 120 کیلوگرم در این رقابت ها شرکت کردند و عبدالمهدی نصیر زاده هدایت این تیم را به عنوان سرمربی به عهده داشت .
سومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان جهان 19 الی 23 تیرماه سال جاری در شهر پلزن جمهوری چک برگزار شد.
این تیم فردا به تهران باز می گردد.
ورزشی **1828**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *