دارنده طلای پرتاب وزنه آسیا: فاصله با رکورد طبیعی است


ثمری که در دومین دوره رقابت های لیگ طلایی با ثبت رکورد 18 متر و 98 سانتی متر پس از «شاهین مهردلان» در مکان دوم ایستاد، امروز( دوشنبه) در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: هدف اصلی من کسب مدال بازی های آسیایی 2018 جاکارتا است و این که در یک رقابت داخلی با رکورد اصلی فاصله داشته باشم، اهمیت چندانی ندارد.
وی افزود: بدنبال توجیه این عنوان نیستم، اما این رقابت ها در حالی برگزار شد که به دلیل مسافرت خسته بودم، از طرف دیگر برپایی اردوی اروپایی در لهستان به دلیل صادر نشدن ویزا درهاله ای از ابهام قرار داشت و این مساله نیز فشار روانی مضاعفی به من وارد کرد.
دارنده رکورد پرتاب وزنه ایران ادامه داد: با در نظر گرفتن این شرایط، از عملکردم در این رقابت ها رضایت دارم و بر این عقیده ام روند آماده سازی به منظور شرکت در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا مثبت بوده و رو به رشد است.
عضو تیم ملی دوو میدانی ایران اضافه کرد: خوشبختانه امروز ویزای اروپایی ام صادر شد و بزودی راهی لهستان می شوم. در این کشور در پنج رقابت بین المللی شرکت کرده و پس از آن در آلمان ضمن ادامه اردوی آماده سازی، در دو مسابقه بین المللی نیز شرکت خواهم کرد.
ثمری که در اردوی لهستان زیر نظر «ایراک بکویوفسکی» مربی نام آشنای جهان و لهستان تمرینات آماده سازی خود را ادامه خواهد داد، درباره این اردو نیز گفت: بکویوفسکی مربی ای بزرگ و قهرمانان زیادی را به جهان معرفی کرده است و امیدوارم بتوانم چیزهای زیادی از این مربی بیاموزم و در بازی های آسیایی 2018 آسیا نتیجه قابل قبولی بگیرم.
اردوی نماینده ایران در بازی های آسیایی جاکارتا در آلمان تا زمان آغاز این رقابت ها ادامه می یابد و این دوو میدانی کار به طور مستقیم از این کشور عازم جاکارتا می شود.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا بیست و هفتم مردادماه آغاز می شود و تا یازدهم شهریورماه ادامه می یابد.
ورزشی.**9144 **1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *