خانه کشتی سرعین به بهره برداری رسید


به گزارش ایرنا، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در آئین بهره برداری از این خانه افزود: این بنا در چهار طبقه با 2 هزار متر مربع زیربنا ساخته شده است.
وی اظهار داشت: خانه کشتی سرعین درمدت چهار سال و با صرف 31 میلیارد ریال ساخته شده است.
او با اشاره به اینکه خانه کشتی سرعین چند منظوره بوده و به صورت استاندارد ساخته شده است، اضافه کرد: طبقه اول این ساختمان سالن کشتی مجهز و طبقه دوم آن سالن کنفرانس، پذیرایی و اداری است و 2از طبقه دیگر به عنوان خوابگاه استفاده خواهد شد.
آقاخانی گفت: با بهره برداری از این خانه کشتی علاوه بر اینکه کشتی گیران استان دارای سالن اختصاصی برای تمرین خواهند بود می توان اردوی تیم های ملی در اکثر رشته های ورزشی را در شهرستان سرعین برگزار کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل رونق و توسعه ورزش و توسعه گردشگری ورزشی را از جمله اهداف احداث خانه کشتی در شهرستان سرعین عنوان کرد.
فرماندار سرعین هم گفت: این شهرستان در طول تابستان سالانه پذیرای میلیونها گردشگر از سراسر کشور و نقاط مختلف جهان است و باید با تامین زیرساخت های مورد نیاز زمینه حضور مسافران و گردشگران در تمام فصول سال فراهم شود.
حسن حسن پور افزود: بدون شک احداث خانه کشتی در شهرستان سرعین علاوه بر توسعه گردشگری ورزشی باعث رونق اقتصادی و اشتغال در منطقه خواهد شد.
شهر سیاحتی سرعین در 27 کیلومتری غرب اردبیل و دامنه کوه سبلان واقع است.
6130/6016

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *