خادمان حرم رضوی با اصحاب رسانه قزوین دیدار می‌کنندمسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: پنج نفر از خادمان علی بن موسی الرضا در سومین روز از دهه مبارک کرامت با حضور در دفاتر برخی از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های فعال در کانون خادمیاری رسانه، با اهالی قلم و رسانه دیدار و گفت و گو می‌کنند.

محمد کشاورز در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت روز قلم، گف: ۱۴ تیر، بهانه‌ای است برای یادآوری به مسئولان که اهالی قلم را بیشتر دریابند و با ایجاد فضای مناسب برای فعالیت آنان و البته با همراهی و حمایت‌های مادی و معنوی خود، بیش از پیش راه را برای تجلی الهی قلم و شکوفاسازی استعدادهای اهالی قلم فراهم سازند.
وی اضافه کرد: روز قلم فرصت گرامیداشت همه اصحاب و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه و همه پدیدآورندگانی که آثار قلمی و ثمره اندیشه آنان منجر به آفرینش یک اثر ناب و تأثیرگذار فرهنگی یا هنری می‌شود، است.
وی افزود: یاد کردن و قسم خوردن خداوند بر قلم و هر آنچه قلم می‌نگارد در قرآن کریم، ارزش والای نوشتن و نگارش را بیان می‌کند و در احادیث بزرگان دین هم به این مهم اشارات زیادی شده است.
محمد کشاورز با اشاره به بیانی از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که از قشرهای روشنفکر و نویسنده خواسته بودند قلم‌ها و گفتار خودشان را در راه مستضعفین و خدمت به خلق و کوشش برای دعوت مردم به وحدت صرف کنند، گفت: اهالی قلم باید با مشارکت جمعی و هم افزایی کاری خود، جدی تر و کاربردی تر بنویسند و تلاش کنند تا قلمشان منصفانه و عادلانه، به همه چیز بنگرد.
۶۰۱۲

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *