حضور 12 کشور در رقابت های زورخانه ای قهرمانی اروپا


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، در این دوره از رقابت ها 12 کشور اروپایی حضور دارند که در دو رشته ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی در شهر «مینسک» به مصاف هم می روند.
در نخستین روز مسابقات، شرکت کنندگان در ماده تیمی و انفرادی، مهارت های خود را در داخل گود به نمایش خوهند گذاشت و روز دوم نیز پیکارهای کشتی پهلوانی برگزار می شود.
وزن کشی ورزشکاران امروز و بعد از آخرین تمرین در سالن «الکساندر مدوید» برگزار می شود.
امروز (جمعه) الکساندر مدوید رئیس کنفدراسیون اروپایی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی و اسطوره کشتی آزاد جهان در محل تمرینات پنجمین دوره رقابت های اروپایی زورخانه ای و کشتی پهلوانی حاضر شد.
رئیس کنفدراسیون اروپایی به همراه هیئتی از مقام های فدراسیون جهانی زورخانه ای و کشتی پهلوانی پس از بازدید از محل تمرین تیم های اروپایی، ابراز امیدواری کرد این کنفدراسیون بتواند در 2 روز آینده پنجمین دوره رقابت های اروپایی را زیر نظر فدراسیون جهانی به خوبی برگزار کند.
مدوید با اعلام اینکه کیفیت تیم های حاضر در این دوره به طرز چشمگیری ارتقا یافته است، از زحمات فدراسیون بین المللی زورخانه ای و کشتی پهلوانی (IZSF) برای توسعه و جهانی کردن این رشته زیبا و همچنین مربیان مرشدان و داوران حاضر در دوره آموزش قبل تشکر کرد.
این اسطوره کشتی، در جمع ورزشکاران از ورزش زورخانه ای به عنوان کهن ترین ورزش دنیا و بهترین بدنسازی یاد کرد.
ورزشی**1067**1584**3783*2025

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *