حضور 10 کشور در رقابت های کشتی کلاسیک بانوان در لبنان


به گزارش ایرنا، این رقابت ها از ساعت 11 امروز (یکشنبه) به وقت ایران و با حضور کشتی گیرانی از کشورهای ایران، ارمنستان، گرجستان، اوکراین، قرقیزستان، مصر، ایتالیا، عراق، سوریه و لبنان برگزار می شود.
قرعه کشی مسابقات نیز روز گذشته برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.
در وزن 50 کیلوگرم «فاطمه محمدی» در دور نخست به مصاف «تامارا یاسین» از عراق می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مسابقه «ندا محمد» از مصر و «آنارا زومالی» از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن 8 نفر حضور دارند.
در وزن 55 کیلوگرم که هشت کشتی گیر حضور دارند، «زهرا یزدانی» ابتدا به مصاف «یانا سوروکا» از اوکراین می رود و در صورت پیروزی در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده «سامارا عبدالمالیک» از قرقیزستان و «ژینیا خاچاتاریان» از ارمنستان می رود.
در وزن 60 کیلوگرم با توجه به حضور چهار کشتی گیر، مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود که «فاطمه نیکبخت» از کشورمان باید سه کشتی با نمایندگان گرجستان، عراق و سوریه بگیرد.
در وزن 65 کیلوگرم که هفت نفر شرکت کرده اند، مسابقات در دو گروه و به صورت دوره ای برگزار می شود که «میمنت قاسم آبادی» با کشتی گیرانی از ایتالیا و اوکراین مبارزه می کند و نفرات اول و دوم هرگروه به صورت ضربدری با هم کشتی می گیرند و نفرات برنده راهی دیدار فینال و نفرات بازنده نیز راهی دیدار رده بندی می شوند.
در وزن 70 کیلوگرم که 6 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه و به صورت دوره ای برگزار می شود که «کوثر لفته زاده» با نمایندگان کشورهای ایتالیا و لبنان کشتی می گیرد.
در وزن 75 کیلوگرم که سه نفر حضور دارند، «معصومه خانلر» با کشتی گیران عراق و سوریه به صورت دوره ای مبارزه می کند.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *