حضور پرشور کشتی دوستان در سالن شهدای هفتم تیر


به گزارش ایرنا، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان از روز چهارشنبه در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد و امروز (جمعه) به پایان رسید.
سالن شهدای هفتم تیر در روز پایانی مسابقات، مملو از تماشاگر بود و فضای گرم و دلچسبی را پس از مدت ها در رقابت های کشتی رقم زدند.
همچنین با حضور محمد ابراهیم سیف پور، رحیم علی آبادی، عسگری محمدیان و پرویز سیروس پور از پیشکسوتان کشتی ایران از پرفسور محمد آهنچی یکی از قدیمی ترین رییسان فدراسیون کشتی کشور با اهدا لوح تقدیر شد.
در مبارزه فینال دوم وزن 125 کیلوگرم بین یدالله محبی و پرویز هادی زمانی که کشتی با نتیجه 3 بر یک به سود هادی خاتمه یافت، پهلوان محمد حسن محبی از قهرمانان کشتی کشور و دارنده نقره و برنز جهان که مربی و عموی یدالله نیز هست برای اعتراض به کنار تشک رفت.
ارشک محبی پسرعموی یدالله محبی که روز گذشته نیز در دیدار فینال وزن 125 کیلوگرم اعتراض شدیدی داشت، این مرتبه برای تکرار کار روز گذشته خود قصد داشت باز هم به کنار تشک برود که با ممانعت ماموران نیروی انتظامی مواجه شد.
سعید عبد ولی پس از درگیری که روز گذشته در دیدار وزن 87 کیلوگرم مقابل ایمان انصاری به وجود آورده بود امروز در صفحه شخصی خود از مربیان، تماشاگران و همچنین ایمان انصاری و مهدی فلاح عذرخواهی کرده و حلالیت طلبید.
همانند روز گذشته ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) با حضور در سالن شهدای هفتم تیر تهران از نفرات برتر پنج وزن نخست کشتی آزاد و فرنگی، تست دوپینگ گرفتند.
ورزشی**1067*1724*

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *