حضور زنان وزنه بردار دررقابت های بین المللی تصویب شد


به گزارش ایرنا، علی مرادی روز شنبه در مجمع انتخابات هیات وزنه برداری استان بوشهر افزود: از سال گذشته رشته وزنه برداری زنان درکشور فعالیت خود را آغاز کرد که امیدواریم در سال های آتی شاهد درخشش زنان ایران در این رشته در میدان های بین المللی باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود استعدادیابی و نخبه پروری را اولویت اصلی فدراسیون وزنه برداری عنوان کرد و ادامه داد: دراین ارتباط رایرنی هایی با مسئولان وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته تا زمینه حمایت بیشتر از این ورزش فراهم شود.
رئیس فدارسیون وزنه برداری بیان کرد: مقرر شده در صورت تحقق حمایت آموزش و پرورش اعزام های برون مرزی در رده های سنی نوجوانان و جوانان از تیم های دانش آموزی باشد.
مرادی ادامه داد: علاوه بر حوزه آموزش و پرورش سیاست گذاری در استان ها نیز با رویکرد شناسایی استعدادها و حمایت های موثر از آنان است.
وی گفت: در کنار موضوع استعدادیابی آموزش نیز از جمله موارد مهم است که در بخش های مختلف باید برای وزنه برداران، مربیان و داوران مورد توجه قرار گیرد.
مرادی در ارتباط با وضعیت وزنه برداری در استان بوشهر اظهار داشت: انتخاب مجدد رئیس هیات این استان نشان از حال و روز خوب این رشته دارد.
رئیس فدراسیون وزنه برداری افزود: وقتی رئیس هیات با اتفاق آرا بطور مجدد انتخاب شده این امر نشان از مورد قبول واقع شدن برنامه های اجرایی هیات در استان بوشهر است.
در این آئین مهدی بهرام زاده برای دومین بار پیاپی به عنوان رئیس هیات وزنه برداری استان بوشهر انتخاب شد.
7212/6043**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *