حریفان نمایندگان ایران در مسابقات کشتی آزاد روسیه مشخص شدند


به گزارش ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه از ساعت 10 صبح امروز (شنبه) در ولادی قفقاز روسیه مرکز جمهوری اوستیای شمالی آغاز می شود و فردا با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد.
در این رقابت ها 210 کشتی گیر از 12 کشور جهان از جمله ایران، روسیه، آمریکا، جمهوری آذربایجان، گرجستان، مغولستان، یونان، بحرین، قزاقستان، مولداوی و بلاروس حضور دارند.
پیش از این قرار بود این مسابقات در روزهای 16 تا 18 آذر برگزار شود که با تغییر برنامه، روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود. ضمن اینکه کشتی گیران مجددا وزن کشی نخواهند کرد.
نتایج قرعه کشی تیم منتخب کشتی آزاد مازندران در این پیکارها به شرح زیر است:
در وزن 61 کیلوگرم که 20 کشتی گیر حضور دارند، «محمدباقر یخکشی» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف «ماگومد رسول ادریس اف» از کشور روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی میان «نورگان الکساندراف» از روسیه و «بکا لومتادزه» از گرجستان مبارزه می کند.
در وزن 70 کیلوگرم «محمد یوسفی» در دور نخست با «ماگومد سایدووی» از گرجستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان «عبدالله قاضی ماگومداف» از روسیه و «رازامبک جمال اف» از روسیه می رود. در این وزن 24 نفر حضور دارند.
در وزن 74 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، «حسین الیاسی» در دور نخست به مصاف «نیکیتا سوچکوف» از کشور روسیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده «آرتور بیچینوف» از روسیه و «بایبولسین کورمانبکوف» از قزاقستان می رود.
در وزن 79 کیلوگرم، «امید حسن تبار» در دور نخست به مصاف «داوید خوتسیشویلی» از گرجستان می رود و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی میان «ازرت اولیمباشیف» و «خابی خاشپاکوف» از روسیه مبارزه می کند. در همین وزن «علی سوادکوهی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «تاجیتین آکایف» از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده «احمد تاشوخادجیف» و «رادیک والیف» از روسیه می رود. در این وزن 23 نفر حضور دارند.
در وزن 92 کیلوگرم که 18 نفر حضور دارند، «مرتضی رضایی قلعه» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «اصلان بک آلبروف» از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان «شریف شریف اف» از جمهوری آذربایجان و «داتو مارساگیشویلی» از گرجستان می رود.
در وزن 125 کیلوگرم، «جابر صادق زاده» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «ابراهیم سعیداف» از کشور بلاروس می رود و در صورت گذر از این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان «پاول کریوتسوف» و «ماگومد گادجی نوراسولوف» از روسیه کشتی خواهد گرفت. در این وزن 18 نفر حضور دارند.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *