حاج صفی: ویلموتس به بازی گروهی علاقه مند استحاج صفی که همراه با ویلموتس درنشست مطبوعاتی پیش ازدیدار فردا (سه شنبه) تیم ملی برابر کره جنوبی شرکت داشت با بیان این مطلب، افزود: تازه یک هفته است که با مربی جدید تمرین می کنیم دراین مدت شناخت نسبی از مربی تیم ملی بدست آوردیم اما در این مدت کم متوجه شدیم سرمربی جدید به نظم تیمی بیش از هر مساله دیگری اهمیت می دهد.
وی افزود: علاوه بر این ویلموتس بازی رو به جلو را دوست داشته و مرتب آن را به بازیکنان گوشزد می کند.
مدافع تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به دیدار فردای تیم ملی برابر تیم ملی کره جنوبی، اظهارداشت: به طور حتم بازی سختی برابر کره خواهیم داشت اما اطمینان می دهم دراین بازی و بازی های آینده بازی های زیبایی را از تیم ملی شاهد خواهید بود.
حاج صفی در پاسخ به این پرسش خبرنگار کشور کره که چرا تیم ایران همواره مقابل تیم کره با انگیزه بالا بازی می کند نیز عنوان کرد: ایران تنها مقابل کره محکم بازی نمی کند بلکه در تمامی دیدارها با انگیزه و محکم به میدان می رود.
وی ادامه داد: برای ما فرقی نمی کند با چه تیمی بازی داریم از این رو همیشه محکم بازی می کنیم.
مدافع تیم ملی با بیان اینکه ما برای مردم بازی می کنیم و هدفمان شاد کردن دل آنان است، افزود: اطمینان می دهم فردا با تمام قوای خود به میدان خواهیم رفت برهمین اساس تصور نمی کنم این بازی برای کره بازی ساده ای باشد.
حاج صفی درپاسخ به سئوال دیگری درباره اینکه بهترین بازیکن کره از نظراو کیست، اظهار داشت: تمامی بازیکنان تیم ملی کره خوب هستند و نمی توانم اسم یک نفر را ببرم و معتقدم بهترین بازیکن کره تیمشان است که همیشه با هم هستند.
تیم ملی ایران دردومین حضور ویلموتس فردا (سه شنبه) با تیم ملی کره دیدار خواهد کرد.
ورزشی **۹۱۴۴
 

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *